Що нового?

Придбаний Метелик в кулаці (Наталія Терещенко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 42
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

вебінар, на якому ви дізнаєтеся, що заважає отримувати максимальну насолоду в сексі і як прийти до повного розкриття себе. Виконайте терапевтичну вправу. Зрозумієте, як насправді працює психосоматика.
коли життя стає сірим...
Ми можемо бути успішними бізнесвумен, мамами, доньками, спортсменками, домогосподарками, бабусями і просто жінками. Але кожній з нас однаково погано, коли в житті не вистачає насолоди, тілесної радості, повного і щасливого контакту з партнером. Від цього страждає самооцінка і здоров'я.

Наталія Терещенко лікар-психотерапевт, сексолог, гештальт-терапевт
Багато років я комплексувала і страждала від того, що не могла випробувати так званий "вагінальний" оргазм під час сексу. Здавалася собі "несправжньою" жінкою. І навіть несправжньою мамою, адже народила дітей не "сама", а через кесарів розтин.

Як лікар я знаю, що порушення під час вагітності та пологів пов'язані з неприйняттям своєї сексуальності. Причина майже всіх жіночих хвороб і дисфункцій — блокування сексуальності. У своїй роботі я бачу, як багато хвороб з'являється через придушення свого збудження, від напруги в тазової області.

Як психолог, знаю, що багато жінок страждають від сексуальної незадоволеності і часто соромляться в цьому зізнатися навіть собі. І ще знаю, як важко знайти фахівця, який міг би допомогти.

Як жінка, я пройшла довгий шлях з вивчення своєї власної сексуальності, навчилася відчувати ці "легендарні" Вагінальні оргазми і отримувати від життя більше задоволення.
Основа моєї методики-психосоматика-напрямок в медицині і психології, що вивчає вплив психологічних факторів на виникнення і перебіг соматичних, тобто тілесних захворювань.
Ваше власне унікальне тіло-це ви і є! Завдяки йому ви живете на землі і тільки в ньому можете радіти і любити, бути живим і цілісним. Тіло ніколи не бреше. А в психосоматиці немає містики і чарівництва. Є непорушні закони роботи мозку і психіки.
вебінар буде корисний, якщо ви перебуваєте в шлюбі або постійних відносинах, перебуваєте в пошуках партнера або насолоджуєтеся самотністю і досліджуєте себе

Відео з теорією і вправами
Ви дізнаєтеся, як влаштована жіноча статева система, що таке цикл сексуального контакту, як працює мозок і психіка. Отримайте інформацію, зібрану за два десятиліття практики, роки навчання та проведення онлайн-курсів.
Основний час приділено виконанню вправ. Ви виявите установки, переконання, які заважають вам отримувати всі види насолод, виявите блоки і затискачі в тілі.
https://privatelink.de/?http://kurs.tereshenko.online/web206019
 
Угорі