Що нового?

Набір учасників Методичка " Догляд за шкірою тіла "(Карина Орлова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 442 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 18.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Привіт! Мене звуть-Карина, і я-фанат якісної і робочої уходовой косметики, автор чесного блогу про догляд, любитель докопатися до суті , а ще щасливий володар так званої "гусячої шкіри", через яку я протягом вже більше 10 років тестую різні уходовые кошти для тіла.

Якщо ти хочеш дізнатися, як грамотно доглядати за шкірою тіла, які ввести активи, щоб підтримати її молодість і пружність, як перемогти ненависні висипання на спині і сідницях - ти зайшла на правильну сторінку!

адже я вже:

Систематизувала ВСЮ інформацію
Протестувала близько понад 50 різновидів доглядових засобів
Склала добірку самих робочих засобів на ринку - гелі та масла для душу, пілінги, креми, сироватки, масла, SOS - засоби для різних проблем зі шкірою тіла
Розкрила внутрішні причини шкірних проблем
Навела приклади найкращих нутрицевтиків, для підтримки краси і молодості шкіри
Упакувала весь свій досвід в зрозумілу МЕТОДИЧКУ

з моєї Методички ти дізнаєшся:
Базові правила здорової шкіри тіла-чим користуватися, якщо немає видимих проблем, але хочеться підтримати молодість шкіри
Як допомогти шкірі тіла уходовимі засобами при проблемах сухості, акне і постакне, фолікулярному кератозі, врослого волосся, пігментації
Які можуть бути внутрішні причини шкірних проблем - опис дефіцитів в організмі і рекомендації, на що звернути увагу, а також приклади кращих БАДів, що допомагають усуненню дефіцитів вітамінів і мінералів.

і найголовніше-в методичці я навела приклади готових СХЕМ догляду за шкірою тіла. Ти можеш адаптувати під свою проблему таку схему і отримати через якийсь час "Спасибі" від своєї шкіри.

Буду чекати зворотний зв'язок!
Методичка"Догляд за шкірою тіла"
Karilova.Skincare. З користю і турботою про себе.

1200 руб.
http://karilova.skincare.tilda.ws/
 
Угорі