Що нового?

Придбаний Методика швидких змін (Анна Лапіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 75000 ГРН
Учасників: 0 з 300
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 260 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Методика быстрых изменений (Анна Лапина)

ЯК ПРАЦЮЄ МЕТОДИКА ШВИДКИХ ЗМІН:

Ви просто вмикаєте музику в навушниках і йдете гуляти в парк, або влаштовуєтеся зручніше в кріслі і слухаєте її.
Поки ви відпочиваєте, на рівні підсвідомості ваші старі, не ефективні установки замінюються на нові.
Ви щодня непомітно для себе змінюєте своє мислення та допомагаєте психіці вийти на новий рівень.
А за новим мисленням народжуються нові правильні дії, які дають швидке зростання.

МОДУЛІ КУРСУ:

1 модуль. Методика швидких змін. Як вона працює, і як ви і ваші клієнти отримуватимете результат 1 модуль. Методика швидких змін. Як вона працює, і як ви і ваші клієнти отримуватимете результат
Презентація. 1 модуль. «Методика швидких змін. Як вона працює, і як ви і ваші клієнти отримуватимете результат

2 модуль. Інструменти методики швидких змін. Як їх використовувати 2 модуль. Інструменти методики швидких змін. Як їх застосовувати
Презентація. 2 модуль. «Інструменти методики швидких змін. Як їх застосовувати»
GROW
Квадрат благополуччя
Квантовий стрибок_2
Протокол цінності

3 модуль. Методика виявлення деструктивних програм 3 модуль. Методика виявлення деструктивних програм
Презентація. 3 урок. Методика виявлення деструктивних програм
План методики виявлення деструктивних програм

4 модуль. Еріксонівська терапія. Точкова та ефективна робота з несвідомим. Частина 14 модуль. Еріксонівська терапія. Точкова та ефективна робота з несвідомим. Частина 1
Презентація. 4 модуль. «Еріксонівська терапія. Точкова та ефективна робота з несвідомим. Частина 1».

4 модуль. Еріксонівська терапія. Точкова та ефективна робота з несвідомим. Частина 2 4 модуль. Еріксонівська терапія. Точкова та ефективна робота з несвідомим. Частина 2
Наведення трансу техніки та особливості
Презентація. 4 модуль. «Еріксонівська терапія. Точкова та ефективна робота з несвідомим. Частина 2».
Буддистська медитація спокою
Дошка пошани
Метафори змін
Наведення трансу

5 модуль. EMDR для впровадження ресурсів. Генералізація бажання лінії часу. Розстановлювальні техніки внутрішнього конфлікту 5 модуль. EMDR для впровадження ресурсів. Генералізація бажання лінії часу. Розст

Презентація. 5 модуль. «EMDR для впровадження ресурсів. Генералізація бажання лінії
Вийти за бар'єр до мрій
МБІ
Методика виявлення деструктивних програм
Розстановна техніка «Мої бажання і я в майбутньому»
Розстановна техніка Моя цілісність
Техніка Генералізація цілей та бажань на лінії часу. МБІ
Техніка EMDR_ виконувати і чому це важливо

6 модуль. Конструктор ER-терапії для опрацювання обмежувальних програм + Пакет еріксонівського гіпнозу 6 модуль. Конструктор ER-терапії для опрацювання обмежувальних програм + Пакет еріксонівського гіпнозу

Презентація. 6 модуль. «Конструктор ER-терапії для опрацювання обмежувальних програм + Пакет еріксонівськ
15 готових текстових конструкцій
15 протоколів навіювання
15+ протоколів для виведення з трансу
15+ протоколів для наведення трансу
15.07 Анна - Фінансова ємність
ER-терапія «Найкраща версія себе. Інтеграція ресурсів» (online-audio-converter.com)
ER-терапія Гроші та успіх + EMDR для впровадження ресурсів
ER-терапія Жіночність + EMDR для впровадження ресурсів
ER-терапія Здоров'я + EMDR для впровадження ресурсів
ER-терапія Мотивація та дії
ER-терапія на спокій та вихід із тривоги
ER-терапія Робота із соромом. Визволення
ER-терапія Самооцінка + EMDR для впровадження ресурсів
ER-терапія Яскраве життя + EMDR для впровадження ресурсів
Чарівний келих Конструктор 12
Гроші Рестарт Метод нового всесвіту
Програмування на гроші та успіх
Впевненість у собі
Вправа Гроші та дохід. Вихід у динаміку — Я можу!

Практики-супервізії з кураторами для тренування застосування методики Дорогі дівчатка! Ми підійшли до найважливішого етапу-практики. Якщо ви ще не були додані до малої групи для супервізій, напишіть, будь ласка, Євгенії у телеграм https://t.me/ewgeniya_anisimova

Живий майстер майнд з Анною «Монетизація методики швидких змін. Як працювати з клієнтами» Живий майстермайнд з Анною «Монетизація методики швидких змін. Як працювати з клієнтами»

Матеріали завантажені в повному обсязі в міру їхньої доступності в особистому кабінеті!

https://lapina.club/metoda
 
Угорі