Що нового?

Придбаний Механізм товарного бізнесу 2024 (Олег Лойко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 33000 ГРН
Учасників: 3 з 50
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Набір учасників
Внесок: 686.4 ГРН
6%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму

Механізм - це формат навчання, де ти отримуєш практичну інформацію від Олега.
Перше навчання, яке поєднює у собі дві різні моделі: продажі через каталожні сайти та продажі через односторінкові лендінги.

Олег Лойко:
За ці три місяці я пройшов багато челленджів, але вона завжди була поруч. Вірила в мене, навіть тоді, коли я сам сумнівався.

Завдяки її підтримці за ці три місяці:

1. Закінчив останній потік товарного бізнесу.

Ми зробили десятки крутих кейсів, які я вам ще покажу в сторіс.

Та й взагалі, я пишаюсь тим, що за навчання я побудував в ніші товарки за ці 2 роки.

Обертаючись назад я розумію, що коли я заходив в цю нішу - мене дуже сильно виштовхнув вперед ринок.

Маю на увазі, що були підходящі умови і сфера пробачала помилки.
(Тобто можна було зробити багато чого неправильно і всеодно заробити)

Зараз в товарці також можна заробити, просто помилок допустити треба мінімум.

Напевно, саме тому на першому моєму наставництві - було 60% кейсів, які вийшли на дохід 1000$+

Але кожного разу втримувати такі показники ставало важче, бо заходило в ринок більше людей і конкуренція росла.

2. Саме тому місяць назад я почав роботу над новим продуктом по заробітку.

Це якраз та ніша, яка пробачає помилки.

Де наразі не така висока конкуренція і той, хто зайде вчасно - буде мати велику фору для того, щоб зробити ривок.

Це та ніша, на якій я заробив більше, ніж на товарці. Значно більше.

І я будую те, альтернатив чому немає на нашому ринку. Деталей поки не можу розкрити, але буде сильно.


Новий курс 2024 року

В курс входить 60 відео і методички


Опис

10 модулів, що включають в себе вибір товару, вибір постачальників, створення креативів, створення односторінкових сайтів, створення каталожних сайтів, запуск реклами, масштабування і Автоматизація бізнесу, підключення СРМ системи, імпорт товарів з Китаю, масштабування і створення команди.


Language: Ukrainian

Ціна: 800$


https://edu.loyko.com.ua/courses/-tovarniybizness-pcq-HAX-QSp https://www.instagram.com/olegloyko/
 
Угорі