Що нового?

Набір учасників [Міф] це мій рік. 12 курсів

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 53
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 71.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Це мій рік. Всі 12 курсів видавництва міф

Щороку в нашому тілі 98% атомів змінюються на нові. Виходить, до кінця 2022-го від нас сьогоднішніх залишиться лише 2%. Яким буде наше Оновлене "я"? Якими будемо ми самі? Ми не знаємо. Але можна загадати.

Нехай наше" я " буде спокійним
і щасливим. Нехай піклується про себе. Обіймає близьких. Нехай вірить в себе. Нехай бачить світло в собі та інших. У кожного з нас — свої "нехай". Щоб всі вони стали ближче, зібрали великий новорічний набір з 12 курсів. Ніколи курси міфу не коштували так мало: знижка до 85%. Даруйте свято.

Доступ — на 365+ днів. Відразу після покупки. Проходити кожен курс ви зможете коли зручно.

які курси в комплекті

  • Лабораторія цілей (Експрес-версія). Практикум по виконанню задуманого. Створіть світ, співзвучний Вашому серцю. На цей і всі наступні роки.
  • Арт-майстерня "Мій щасливий рік". 2 живих арт-терапевтичних заняття - щоб відшукати справжні бажання, розкрити внутрішні ресурси і створити позитивний настрій на весь рік.

    • Герань, не вянь! прокидаєтеся, мружачись від сонця, а перед очима — дивовижні квіти. Навіть якщо за вікном зима. Як подружитися з зеленими сусідами.

    • Магія Excel. найвеселіший в світі міфі курс про таблиці: з заклинаннями, готовими шаблонами і песиком Штруделем.

    • виховання серцем (Експрес-версія). 5 важливих "батьківських" тем: емоції, вигорання батьків, відносини з однолітками, покарання і похвала, виховання в безумовній любові.
    • Анатомія зради. зрада: чому це сталося і що робити далі. Дослідження природи відносин + допомога тим, хто переживає кризу.

    • бути з собою (Експрес-версія). курс, який допоможе дістатися до найважливішого місця у Всесвіті — самого себе. Відшукати внутрішні скарби і дбайливо їх зберігати.

    • між нами. Базовий (Експрес-версія). як налагодити відносини з тими, хто поруч — з дітьми і батьками, друзями і колегами. Навчимося керувати емоціями, виставляти межі.

    • Курс турботи про себе. ЗСЖ - це не заборони, а "зроблю-ка собі добре". Не жорсткі правила, а мільйон варіантів. Знайдемо те, що підходить вам, — з опорою на рекомендації ВООЗ і науку.

    • Синдром самозванця. люди сумніваються в собі. Завше. Але це не привід жити несправжнім життям. Курс, який доведе: ми добре справляємося. Ми здатні на багато що. Ми не підробка.

    • вигорання (Експрес-версія). курс для тих, хто втомився і з усіх розваг улюблене — полежати обличчям в підлогу. Практики самодопомоги та самопідтримки. Щоб, нарешті, відпочити.

    • Супер-пупер-секретний курс. про що він буде-не скажемо, але обіцяємо 100% користі і 0% нудьги. Беріть в подарунок собі або близьким. Це один з інгредієнтів щастя.


продажник:



https://privatelink.de/?https://www.mann-ivanov-ferber.ru/courses/myyear/
 
Угорі