Що нового?

Набір учасників Мій творчий рік 2021 (Катерина Оаро)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 644 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 26.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Коли ми змінюємо свій погляд на речі-речі, на які ми дивимося, змінюються.
Кінець року-гарний час, щоб зійти по трапу, злетіти вище і подивитися на своє життя панорамно. Побачити весь свій 2020-ий рік: з його непередбачуваними перипетіями і вашими перемогами над ними. Відсвяткувати його закінчення. І вибрати напрямки для наступного-2021 – го-року.
Я пропоную присвятити цьому час. Я пропоную зробити це разом.

Вже п'ять років кожен грудень Я озираюся на минулий рік і планую наступний. Не у вигляді todo-списків, а творчо. З візуалізацією, несподіваними питаннями, увагою до різних сфер мого життя і словом року. Я перепробувала безліч способів робити це.
У воркбуці "мій творчий рік 2021" я зібрала запитання, відповіді та інструменти, які працюють для мене.
Що допомогло мені опинитися в тій точці, де я зараз? Що я зрозумів (а) про себе в цьому році? Хто підтримував і підживлював мене і мої задуми? Які гроші були витрачені не дарма, а які даремно? Кого б я хотів(а) взяти собі в команду підтримки для втілення нового задуму? Як це зробити?.. - це лише кілька питань, відповіді на які подарують вам новий погляд на себе і свій шлях.
До воркбуку додається вебінар-жива зустріч у прямому ефірі, на якій ми заповнимо його разом, святкуючи, плануючи та ділячись інсайтами та знахідками. Сам воркбук Ви отримаєте в електронному вигляді. Його можна роздрукувати або заповнювати на комп'ютері.


що всередині?
1.
несподівані питання, які допомагають подивитися на свій рік панорамно
2.
вебінар, щоб енергія групи дала вам ще більше ідей, усвідомлень, мотивації та прискорення
3.
техніки, перевірені роками, в тому числі взяті у зарубіжних психологів і коучів
4.
приклади моїх відповідей, щоб дати розігратися вашій уяві
5.
не тільки плани, а й святкування
6.
не жорстка, а Творча система


https://privatelink.de/?https://www.inspire-writing.com/moj-tvorcheskij-god/
 
Угорі