Що нового?

Придбаний [[Mind Focus] 7 методів. Самостійне проходження (Катерина Суратова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

для кого цей КУРС
  • для психологів будь-яких напрямків
  • для педагогів і соціальних працівників
  • для тих, хто тільки починає практику і відчуває страх першого клієнта
  • для тих, хто відчуває симптоми профвигоранія
  • для всіх, кому його поточний підхід здається вузьким, у кого є бажання розширити свій погляд на терапію
  • для тих, хто опинився в глухому куті і не знає як вийти в позитивну динаміку з одним або декількома пацієнтами
  • якщо ви не в глухому куті і насолоджуєтеся професією, і Вам подобається проект mindfocus.me і мій підхід до викладу матеріалу
попередження
я ні в якому разі не ставлю себе на позицію вчителя або гуру, який навчає як вам правильно працювати. Я абсолютно переконана, що для роботи в цій професії, як і в будь-який інший, потрібно серйозне і досить тривалу освіту з вивченням теорії, практики, здачі іспитів та інших состовляющих становлення в будь-якої спеціальності, будь то педагог, лікар, інженер і т. д. Це програма не замінює освіти, вона створена з метою допомогти альтернативними поглядами, методами, дати підтримку колег, обговорення загальних складнощів і розширення професійного кругозору, що так часто буває необхідно на різних етапах професійного розвитку.

КОМУ не підходить

якщо ви не навчається або практикуючий психолог, а тільки цікавитеся психологією, якщо ви шукайте в ній відповіді на свої особисті питання, якщо терапевтична допомога потрібна особисто вам - я чекаю вас на будь-якому з терапевтичних курсів.

ФОРМАТ і зміст
2 лекції записані заздалегідь. Доступ до них відкриється відразу після оплати.

Доступ до лекцій залишається назавжди.
Зміст двох лекцій (7 методів)

1. Діагностичні інструменти - що можна використовувати для діагностики тяжкості стану пацієнта, як розпізнати, який тип терапії більше підходить цій людині, на що спиратися, щоб прогнозувати можливий успіх або невдачу в терапії на перших зустрічах.

2. Підтримуючі техніки - що можна використовувати з пацієнтами в стані кризи, з тими, кому потрібна щоденна підтримка, коли між сесіями постійно відбуваються відкати, як стабілізувати пацієнтів в складні періоди життя, підтримуючі техніки для пацієнтів з прикордонним розладом особистості, самодопомога під час відпустки терапевта.

3. Тіньові практики-основна група методів для роботи з неврозами і максимально раціональними, стриманими і "правильними" пацієнтами, техніки для виявлення пригнічених страхів, тривог, бажань, прихованих ресурсів і істинного я пацієнта. Як знайти те, що пацієнт ховає від себе самого.

4. Арт-терапія - як обійти свідомі захисту і доторкнутися до несвідомого пацієнта через техніки арт-терапії. Коли і з ким вони доречні, коли їх слід уникати, як їх використовувати, щоб самому не заблукати в символах і прихованих сенсах.

5. Психосинтез - як можна розкласти практично будь-яку проблему в свідомий діалог, як інвестувати протилежні риси характеру, прагнення, цінності і бажання в цілісну картину особистості. Метод психосинтезу — робота з субособистостями) - як з ким і як працює, коли можна і не можна застосовувати, як підготувати пацієнта.

6. Терапія симптомів-численні варіанти роботи з конкретним симптомом (панічні атаки, іпохондрія, фобії, тривоги, нав'язливі думки, психосоматичні захворювання). Ретроспективні методи, візуалізація, інтеграція, арт-терапія, раціоналізація і всілякі способи зрозуміти, знизити тиск, прибрати або інтегрувати симптом в цілісну особистість.

7. Раціональні методи-списки, плюси/мінуси, розпорядки, карти, квадрати, література, самогубства та інші техніки м'якого самоконтролю — показання, протипоказання, дозування, підводні камені.




Детальніше на сайті, що продає:
https://privatelink.de/?https://mindfocus.me/7m/
 
Угорі