Що нового?

Придбаний [Mindvalley] До суперпам'яті за 5 днів (Джим Квік)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 497 ГРН
Учасників: 0 з 11
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 47 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[Mindvalley] К суперпамяти за 5 дней (Джим Квик)


ось що входить в програму:
  • 5 днів - 5 відео, в яких Джим поділиться з вами ефективними інструментами для поліпшення короткострокової, довгострокової пам'яті і когнітивних здібностей в цілому.
    виконуючи завдання і керуючись інструкціями тренера, ви зможете назавжди забути про проблеми з пам'яттю і навчитися швидко засвоювати необхідну вам інформацію і навички.
Для кого цей квест?
  • для тих, хто хоче позбутися від побутової забудькуватості
  • для тих, кому потрібно запам'ятати і навчитися оперувати великими масивами даними за короткий час
  • для тих, хто відчуває, що їх мозок здатний на більше, і готовий розкрити його потенціал
  • для тих, хто розуміє, що хороша пам'ять і когнітивні здібності – це вигідно
  • для тих, хто згоден з тим, що вчитися ніколи не пізно
  • для тих, хто хоче поліпшити свою комунікацію з людьми і стати майстром нетворкінгу
  • для тих, хто працює з різними аудиторіями, і повинен тримати в пам'яті велику кількість людей
  • для тих, хто збирається освоїти нові навички або професію
що в підсумку?
  • всього за 5 днів (а це 1 робочий тиждень!) ви зміните уявлення про можливості свого мозку, і, отже, про свої власні можливості.
  • внутрішнім (і зовнішнім) критикам, які розповідали вам неприємні речі про довжину вашої пам'яті, доведеться замовкнути раз і назавжди.
  • і, найголовніше, ви зрозумієте, що вчитися і запам'ятовувати набагато простіше і цікавіше, ніж ви думали.
День1. Швидкий спосіб навчитися чому завгодно

Кожен раз це заняття розбурхує мене.
Хто не хоче швидше вчитися?
Я вже точно хочу. Уявіть собі, є такий метод під назвою ВЖИК: він дозволяє швидше навчатися новому.

Даю підказку.
Суть цієї техніки лежить в самій її назві.
Використовуйте тимчасові мітки на шкалі відтворення відео для переходу до певної теми заняття.

  1. Викреслювання з пам'яті. [01:34]
  2. Живий розум. [04:10]
  3. Початковий стан. [05:20]
  4. Коучинг інших. [08:36]
  5. Дії і висновки. [9:32]
їжа для розуму в цьому уроці:
  • мозок краще вчиться не через споживання інформації, а через її створення.
  • щоб швидше навчитися, спочатку забудьте все, що вже знаєте.
  • чим лютіше ви відстоюєте свої обмежуючі переконання, тим сильніше вони вкорінюються в вас.
  • ваш розум завжди прислухається до вашого внутрішнього діалогу.
  • інформація + емоція = Довготривала пам'ять
  • зміни у вашій фізіології ведуть до змін в психології.
  • Навчаючи інших, ми двічі вчимося самі.
  • тіло ворушиться-мозок веселиться.
  • чим швидше ми вчимося, тим швидше зростають наші доходи.
Метод ВЖИК:
  • викреслювання з пам'яті.
  • наявні знання, суб'єктивні висновки і Ваші обмежуючі переконання.
  • живий розум.
  • Робіть нотатки, задавайте питання, коментуйте і т. д.
  • початковий стан.
  • вам допоможуть підбадьорливі слова і правильне дихання.
  • Коучинг інших.
  • Навчаючи інших, ми двічі вчимося самі.
День2. МІМ на допомогу вашій пам'яті

На цьому занятті ми поговоримо про найважливішу основу вашої суперпам'яті: Це головний ключ активації сили вашої суперпам'яті.
Використовуйте тимчасові мітки на шкалі відтворення відео для переходу до певної теми заняття.

  1. Мотивація. [2:08]
  2. Інформація. [3:24]
  3. Механізація. [6:20]
  4. Дії і висновки. [6:41]
їжа для розуму в цьому уроці:
  • м. і.м. — мотивація, інформація та механізація.
  • майстерність запам'ятовування полягає в майстерній мотивації.
  • стовідсоткова увага залежить від максимальної посидючості.
  • причини приносять плоди.
День3. Запам'ятовування імен

Я хочу приділити особливу увагу цій темі, тому що вірю: найважливіший навик, який необхідно освоїти в бізнесі і співпраці, — це вміння запам'ятовувати імена людей.
Просто неможливо проявити свою увагу до людини, якщо ви не спромоглися запам'ятати хоча б його ім'я.

У цьому уроці ви вивчите один з моїх улюблених прийомів запам'ятовування імен.
Все починається з того, що ви дивитеся в дзеркало і говорите собі: "Я — чемна особистість!"

Використовуйте тимчасові мітки на шкалі відтворення відео для переходу до певної теми заняття.

  1. Огляд методів м. і.м. і ВЖИК. [1:26]
  2. ЧЕМНИЙ. [1:57]
  3. Огляд техніки чемна. [11:06]
  4. Дії і висновки. [12:10]
їжа для розуму в цьому уроці:
  • Правило бізнес-етикету №1-запам'ятовувати імена людей.
  • головна складність - не запам'ятовування, а увага.
  • м. і.м. — мотивація, інформація та механізація.
  • чемна-впевненість, Частота, теж, Використання, питання, аналогія і яскраве закінчення.
  • Практика-шлях до успіху.
  • " почув і забув. Побачив і запам'ятав. Зробив і зрозумів". - Китайське прислів'я
цікаві факти
  • Сто найпопулярніших чоловічих імен США належать 60 % чоловічого населення країни.
  • Сто найпопулярніших жіночих імен США належать 40% жіночого населення країни.
День4. 5 способів активації суперпам'яті за допомогою способу життя

Мене часто запитують: "чи будь-хто може поліпшити свою пам'ять?"
Справа в тому, що третина всієї пам'яті залежить від біологічних даних. Хороша новина полягає в тому, що інші дві третини повністю залежать від вас і вашого способу життя.
На цьому уроці я розповім вам про 5 способів активації своєї суперпам'яті за допомогою способу життя.

Використовуйте тимчасові мітки на шкалі відтворення відео для переходу до певної теми заняття.

  1. П'ять порад щодо способу життя. [1:17]
  2. Огляд п'яти порад. [10:33]
  3. Дії і висновки. [11:22]
їжа для розуму в цьому уроці:
  • не буває хорошою і поганою пам'яті: буває тренована і нетренована.
  • мозок створює нові зв'язки завдяки новизні і харчуванню.
  • тіло ворушиться-мозок веселиться.
  • Будьте на позитиві. Ваш розум завжди прислухається до вашого внутрішнього діалогу.
  • під час сну короткочасна пам'ять переходить в довготривалу.
П'ять способів активації суперпам'яті за допомогою способу життя:

  1. Хороша дієта для мозку.
  2. Усунення сомів (самостійних негативних думок).
  3. Фізичні вправи.
  4. Сну.
  5. Подолання стресу.
День5. 4 кроки до розвитку свого розуму На цьому уроці ви дізнаєтеся просту 4-крокову схему розвитку свого розуму.

Чотири " У " допоможуть вам швидше засвоювати інформацію і завершувати більше розпочатих справ.
Ви дещо дізнаєтеся про мене. Я завжди намагаюся надати більше, ніж обіцяв, тому дам вам дві бонусні поради, які гарантовано примножать результати від цих чотирьох "У". Запам'ятайте: не існує чарівних таблеток (або ви фанат "матриці"?)- все чарівництво закладено в процесі.
Давайте вивчимо їх разом!

Використовуйте тимчасові мітки на шкалі відтворення відео для переходу до певної теми заняття.



    • Чотири кроки до розвитку свого розуму. [1:28]
    • Два множать прийому. [8:25]
    • Підвищуємо здатність до навчання. [11:10]
    • Дії і висновки.[15:40]
    • Сподіваюся, вам сподобався цей міні-квест, ви помітили позитивні зміни у власній здатності до навчання і усвідомили потенціал свого розвитку.
А коли будете готові піти ще далі, записуйтеся на квест "Супермозок". Це навчальна програма наступного рівня, яка допоможе відкрити безмежні можливості вашого мозку.

Гарантуємо: всього за 30 днів ви звільните свій мозок від усіх обмежень і розвинете суперпам'ять.

їжа для розуму в цьому уроці:


    • Якщо Знання-сила, то вчення-це суперсила.
    • "неможливо вирішити проблему на тому ж рівні мислення, на якому її створили", — Альберт Ейнштейн.
    • Сила-в завзятості.
    • Формула Д-куба. Якщо чогось хочете, ця ідея проходить шлях з Думи в Душу, а звідти — в справи.
чотири у-кроки до розвитку свого розуму:



    • Уміння.
    • Завзятість.
    • Загроза.
    • Упевненість.
можна примножити силу 4" У " за допомогою:



    • наставника;
    • навчання в співтоваристві.
https://ru.mindvalley.com/magazin/jim/superbrain/minicourse
 
Останнє редагування модератором:
Угорі