Що нового?

Набір учасників [[Міні] Лабораторія дитячого здоров'я: нервова система. Тариф слухаю і беру участь

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 585 ГРН
Учасників: 0 з 34
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 17.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
День 1
16 листопада

планування і вагітність: запорука здоров'я нервової системи дитини
-як дефіцити до зачаття визначають все подальше життя
  • Три кити здоров'я нервової системи у внутрішньоутробному періоді
  • Фолієва кислота: сучасні дослідження та можливі ризики
  • Стрес під час вагітності: Як допомогти собі і не нашкодити дитині?
Результат: ви зробите внесок у розвиток здорової нервової системи у дитини і зрозумієте за допомогою яких інструментів зможете здійснювати профілактику нервових розладів ще в утробі матері

День 2
17 листопада

емоційна нестабільність дитини: рішення дитячих нутриціологів
- істерики, капризи і гіперактивність: погане виховання або дефіцити?
  • Гаджети - "дофамінова" бомба
  • Режим "здоровий сон": як допомогти батькові?
Результат: ви зрозумієте, що лежить в основі істерик, примх і гіперактивності у ваших дітей і маленьких клієнтів. Дізнаєтеся, як працювати з нервовими і емоційними розладами у дітей через заповнення
дефіцитів, харчування і режим. Познайомитеся з науковими підходами до вирішення проблеми з гаджетоманією та інтернет-залежністю

День 3
18 листопада
"Кишечник або мозок": хто керує дитиною?
  • Вісь" Кишечник - мозок": як нервова система залежить від харчування
  • Лайфхаки дитячих нутриціологів: як стабілізувати стан дитини за допомогою простих методів
  • "Їсть за трьох": фізіологічні потреби або компульсивне переїдання
  • Презентація оновленої програми третього потоку курсу"Дитяча інтегративна нутриціологія"
  • Ексклюзивна пропозиція для учасників марафону
Результат: ви дізнаєтеся, хто такий дитячий Нутриціолог і як він допомагає змінити життя дитини і його батьків. Зрозумієте, скільки може заробляти фахівець дитячого здоров'я. Отримайте набір лайфхаків від дитячих нутриціологів, щоб вже сьогодні випробувати їх у своєму житті і практиці. Зробите перший крок на шляху до затребуваної професії майбутнього


https://miin-study.ru/labdeti?utm_source=getcource&utm_medium=email&utm_campaign=kids&utm_content=pismobaza1&utm_term=kids_pismobaza1&gcmes=18091944579&gcmlg=5985037
 
Угорі