Що нового?

Придбаний [Міністерство Успіху] Секс. Тариф - без питань (Інна Литвиненко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 4 з 58
Організатор: S sveta.ali
Статус: Збір коштів
Внесок: 65.9 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 8626

Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Аигога, Homer vintra, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Москва.
Натисніть, щоб розкрити...

"Я не відчуваю себе бажаною...", " я взагалі не хочу сексу, все не те!", "А я навпаки тільки його і хочу!", "Мені не цікаво, нудний якийсь секс після нього...", "Ось з колишнім секс був ого-го, а тепер такого і не знайти...", "Я не отримую оргазм...", "це все через колишнього, підсадив на себе, зараз здається ніхто не переплюне...", "а Мій Мене і не хотів ніколи, все випрошувала, як дура...", "Та я вже забула, що таке секс...", "Я не сексуальна навіть для себе...", " що для мене означає Задоволення? Та я і не знаю, якщо чесно...", " Хочу бути розкутою, але соромлюся...", "я далеко не худенька, як же я розслаблюся при ньому ..." - знайомо? Знайоме!

І це означає, що без гарячого в цьому році не обійдеться! Я знаю, що самі довгоочікувані ефіри - це про секс! Найбільш обговорювані теми-це про секс! Самі незручні, але і найцікавіші і розбурхують питання-це про секс! І цих питань скоро стане нааааамного менше, тому що я дам всі відповіді!

Всі теми, обговорення, техніки і всю інформацію, яку я ніколи не давала ні в одному ефірі - Я дам в цьому вебінарі! Уххххххх!!! Буде по-справжньому гаряче! І ми проведемо цей день у неймовірній атмосфері! У спокусливих темах! В яскравих емоціях!

Ви наповнитеся такими знаннями, після застосування яких ви станете просто фатальною фатальною жінкою! І для ПАРТНЕРА, і для себе! Чи це не задоволення? Мало того, що я відкрию секрети розігріву партнера, флірту "без флірту", сексуального флірту, різних сексуальних фетишів, технік і оргазмів, - так ви ще й дізнаєтеся секрет, як "бачити" очима чоловіків, щоб розуміти, що і коли зробити для вашого з ним задоволення і як навчити чоловіка того, що любиш ти!

Знаючи психологію спокуси і володіючи цими техніками - ви будете отримувати задоволення від себе, від ПАРТНЕРА і від самого процесу! І я говорю це не тільки про початок відносин, коли все само собою горить і палахкотить)))

Ви пам'ятаєте, що мама Інна не дивиться близько, мама Інна дивиться дуууже далеко))) і СЕКС в довгих відносинах – ще один значущий замочок, до якого ми підберемо ключик! Я хочу дати вам максимум для якісного, наповненого і повноцінного життя у всіх напрямках!

Я знаю як це зробити. Я знаю, що і коли застосовувати. Що, коли і як правильно говорити, робити або навпаки не робити! На цьому вебінарі ми розкладемо по поличках абсолютно все, що потрібно саме вам! Пишу зараз і сама чекаю не дочекаюся зустрічі!

Отже, що буде на вебінарі:


Секс під адреналіном
Секс залежність
Відсутність оргазмів
Як отримувати оргазми
Сексуальні якоря
Як зробити секс неймовірним
Що таке задоволення чоловіки
Що таке задоволення жінки
Секс у довгих стосунках
Секс в залежних відносинах і секс в нормальних відносинах
Як позбутися від комплексів і відчувати себе вільною в ліжку
Сексуальний флірт і все навколо флірту
Як навчити чоловіка тому, що любиш
Секс фетиші. Секс техніки
Як говорити про секс і бажання
Яка жінка стає для чоловіка femme fatale і чому
Оргазм. Оральний секс. Фішки і техніки
Психологія спокуси

https://inessalitvi.ru/futureweb/sex
 
Угорі