Що нового?

Придбаний Мінус 10: років, кг, см (Світлана Арістова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2170 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 32.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Після інтенсиву ви будете чітко розуміти, як за допомогою простих технік і рекомендацій виглядати і відчувати себе на 10 років молодше.

для тих жінок, яким 35 + і які хочуть виглядати молодше;
Для тих, хто не задоволений своєю фігурою, станом волосся і шкіри;
Для тих, у кого знижений рівень енергії і працездатності.
Для тих, у кого є порушення роботи ендокринної та сечостатевої системи;
Ви зможете підвищити рівень енергії, значно поліпшити своє здоров'я і зовнішній вигляд.
Ваш настрій і інтелектуальні здібності залежать від продуктів харчування, і синтезу певних ферментів.Робота щитовидної залози впливає на стан шкіри, нігтів і кісток. А переважна кількість порушень ендокринної системи, можна усунути без застосування медикаментів.
А ви в курсі, що:
Вироблення статевих гормонів безпосередньо впливає на обмінні процеси і ваша вага.
Маски і дорогі шампуні не можуть вплинути на ріст і силу волосся. Випадання волосся залежить від стану ваших зубів, кишечника і кісток черепа.
Ні силові навантаження, ні відмова від жирних продуктів, ні підрахунок калорій не допоможуть знайти стрункість, якщо не враховувати стан гормонального фону і особливості вироблення ферментів саме Вашого організму.

Мій досвід показує, що найбільша проблема жінки-невірні переконання в її голові з приводу її зовнішності, віку і ваги. Оздоровлення і спроби усунути діагнози, поставлені лікарями, невідривні від опрацювання психосоматичних причин захворювань і старіння. У цьому модулі ми розберемо, звідки беруться такі переконання, чому у жінок з віком падає самооцінка і віра в себе. Після проходження цього блоку у вас буде чітке розуміння, як прибрати ці переконання, розуміння, звідки беруться такі переконання, і як не допускати їх закріплення в майбутньому.

Такі переконання, як..І безліч інших помилок.
  • Я не приваблива;
  • Я не вийду заміж, тому що у мене маленькі груди;
  • Я не подобаюся своєму чоловікові;
  • я товста;
  • Я не можу займатися сексом, тому що у мене погана фігура;
  • я стара;
  • мене не полюбить чоловік, тому що я товста, мені за 40, у мене є дитина;
  • моя хвороба не лікується;
  • ви зможете змінювати свої переконання і разом з ними змінювати обставини свого життя, свою зовнішність, стан здоров'я і поліпшити якість спілкування з протилежною статтю.
для тих жінок, яким 35 + і які хочуть виглядати молодше;
Для тих, хто не задоволений своєю фігурою, станом волосся і шкіри;
Для тих, у кого знижений рівень енергії і працездатності.
Для тих, у кого є порушення роботи ендокринної та сечостатевої системи;
Ви зможете підвищити рівень енергії, значно поліпшити своє здоров'я і зовнішній вигляд.
Ваш настрій і інтелектуальні здібності залежать від продуктів харчування, і синтезу певних ферментів.Робота щитовидної залози впливає на стан шкіри, нігтів і кісток. А переважна кількість порушень ендокринної системи, можна усунути без застосування медикаментів.
Продажник:
https://qzdorovie.ru/intensiv/minus10/
 
Угорі