Що нового?

Набір учасників [МІП] негативні емоції - як ресурс І як перешкоди до бажаних змін (Андрій Шаповалов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 331 ГРН
Учасників: 1 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
16 січня 2022
онлайн (платформа zoom)

В ході коучингу або консультування може з'ясуватися, що старі моделі поведінки стоять на шляху зростання вашого клієнта. Спалахи гніву, інтенсивні епізоди тривоги, втрата самовладання, труднощі при прийнятті рішень, прокрастинація, перфекціонізм, негативний внутрішній діалог і часта відмова від дій (уникнення), що сприяють зростанню і благополуччю. В основі подібних реакцій лежать, так звані, дисфункціональні системи переконань, які сформувалися під впливом минулого негативного минулого досвіду і неадаптивної його переробки. Прикладами дисфункціональних думок є: "Я роблю це неправильно", "Інші краще за мене", "Зі мною щось не так", "Це моя вина", "Я не можу з цим впоратися", "Я неадекватний", "Я не контролюю ситуацію", "Я некомпетентний", "Моє тіло жахливо" і т. д. Ці дисфункціональні переконання і емоційні реакції можна швидко і ефективно змінити за допомогою сучасних підходів, які спираються на науково доказову базу про те, як працює наш мозок.

ключові питання вебінару:
  • яке значення конкретних негативних емоцій Страх, Гнів, Відраза, сором і Вина, заздрість, ревнощі, презирство, безсилля, Печаль)?
  • коли негативні емоції допомагають відбуватися бажаним змінам, а коли роблять їх не можливими?
  • як за допомогою ДПДГ переробити негативний емоційний досвід і сприяти бажаним змінам?
  • якими найпростішими техніками ДПДГ можна скористатися?
  • що потрібно знати про більш глибоких і просунутих техніках ДПДГ?
  • де, як і коли можна навчитися більш просунутим технікам ДПДГ в коучингу?
спікер:
Шаповалов Андрій Олександрович-освіта в області когнітивної терапії та позитивної психології. EMDR-консультант. Сертифікований wingwave-коуч (BESSER-SIEGMUND-INSTITUT, Німеччина). Сертифікований консультант з технології " Motivational keys "(M. A. Professor, Peter Kensok, Німеччина). Сертифікований коуч ICF. Сертифікований фасилітатор (Community At Work, США). Сертифікований коуч з навичок ведення переговорів (Erickson College International). Сертифікований тренер за програмою " Coaching on the job "(CREATE COMPETENCE, США). Тренер-консультант в області підвищення персональної та командної ефективності.

продажник:

https://privatelink.de/?https://inpsycho.ru/lecture_hall/240
 
Угорі