Що нового?

Придбаний [Місто інвесторів] Інвест практикум (Євген Ходченков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 548 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ловіть перелік, куди особисто я і мої партнери-інвестори не будемо вкладати гроші в 2020-му.

В кінці поста я розповім, що ж потрібно д-е-л-А-ть, щоб через 1-5 років вийти на пасивний дохід і більше ніколи не працювати за гроші. Ви отримаєте відповідь, після якого у вас більше не буде шансів залишитися без пасивного доходу.

повернемося до списку, куди Я не буду інвестувати в наступному році:
  • прибуткові автомобілі. Чому: ринок перегрітий. Тим більше, що великим автопаркам конкуренцію скласти майже нереально. Найчастіше це інвестиції собі в збиток: одні витрати на постійний ремонт чого варті.
  • пайові інвестиційні фонди та банківські депозити. Чому: максимальна річна прибутковість 6-8% річних. Про сильному зростанні капіталу за допомогою складного відсотка і мови бути не може, а з рівнем інфляції Ваші кошти і зовсім будуть тільки "дешевшати".
  • Купівля нерухомості під здачу в оренду. Чому: річна прибутковість в кращому випадку 2,5-5%. Мені це також нецікаво, як і попередній пункт.
  • інвестиції в" перспективні " стартапи від недосвідчених команд. Часто дуже спокусливо виглядає перспектива вкластися в якусь супер-ідею нового "Apple". Але статистика показала, що 9 з 10 стартапів очікує провал. І якщо це ваше перше вкладення капіталу, то ви ризикуєте залишитися ні з чим з тією ж ймовірністю.
зараз ви отримали інформацію до роздумів, але не керівництво до дії. Так? Тут у допитливого читача могла виникнути думка: "Ок, я знаю, що робити не треба. А що робити Н А Д О?” Розповідати. У нас більше 100 000 передплатників і тільки 4000-5000 почали реально щось робити після прямих ефірів. І я зрозумів, що вебінари не працюють. Тому їх більше не буде. Ближчим часом. Замість цього ми з командою розробили формат, в якому у вас не залишиться шансів на бездіяльність. Такого ми ще не робили і повторювати не плануємо.

4 грудня, о 19: 00 МСК ми збираємося на онлайн ІНВЕСТ-практикум, де виконаємо прості дії, які гарантовано приведуть вас до фінансової свободи. 90% практики і 10% теорії.
https://privatelink.de/?https://gc.gorodinvestorov.ru/invest-parktic?gcmes=3492086307&gcmlg=1640730
 
Угорі