Що нового?

Придбаний Митохондриальное здоров'я. Нова парадигма відновлення молодості і здоров'я (Андрій Тарасевич)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5148 ГРН
Учасників: 1 з 41
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 130.6 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

навчальний курс з основ теорії мітохондріального здоров'я і його впливу на вік і організм людини.

Програма навчання буде цікава лікарю будь-якої спеціальності. Ви отримаєте інтегральний підхід до лікування пацієнтів, що дозволить їм бути здоровими і рекомендувати вас знайомим! Це доповнення до традиційного лікування у вигляді потужного інструменту синергетичної дії на здоров'я пацієнта або власне здоров'я і самопочуття. При регулюванні за програмою Тарасевича А.Ф. харчування, способу життя, мікробіома і сну, більшість хвороб можна уникнути і вилікувати. Ви отримати нові фундаментальні знання, наукові відкриття і факти, які ви не могли чути в університеті або на лекціях в безкоштовному доступі.

Ви отримуєте всі матеріали тренінгу в запису.
Тариф "Економ" включає 8 відео-уроків з базової теорії. Тривалість кожного 30-35 хвилин.

  • лікарям-терапевти, ендокринологи, кардіологи, дієтологи, гастроентерологи, імунологи, гінекологи та інші спеціальності.
  • Любителям, які цікавляться інтегративної медициною для себе, хто має базові знання, для розуміння медичної інформації.
  • фахівцям - фітнес-тренери, нутриціологи, блогери, різні експерти, хто вчить людей здоровому способу життя без освіти.
  • лікарям-терапевти, ендокринологи, кардіологи, дієтологи, гастроентерологи, імунологи, гінекологи та інші спеціальності.
  • Любителям, які цікавляться інтегративної медициною для себе, хто має базові знання, для розуміння медичної інформації.
  • фахівцям - фітнес-тренери, нутриціологи, блогери, різні експерти, хто вчить людей здоровому способу життя без освіти.
Купуйте курс і дізнайтеся все про найменших "ключиках" до нашого здоров'я!

Продажник:
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/doctor_tarasevich/
 
Угорі