Що нового?

Придбаний Митохондриальное здоров'я. Нова парадигма восст.молодості і здоров'я.Повний курс (Андрій Тарасевич)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 12317 ГРН
Учасників: 2 з 156
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 82.1 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Навчальний курс з основ теорії мітохондріального здоров'я і його впливу на вік і організм людини.

Програма навчання буде цікава лікарю будь-якої спеціальності. Ви отримаєте інтегральний підхід до лікування пацієнтів, що дозволить їм бути здоровими і рекомендувати вас знайомим!
Це доповнення до традиційного лікування у вигляді потужного інструменту синергетичної дії на здоров'я пацієнта або власне здоров'я і самопочуття.
При регулюванні за програмою Тарасевича А. Ф. харчування, способу життя, мікробіома і сну, більшість хвороб можна уникнути і вилікувати.
Ви отримати нові фундаментальні знання, наукові відкриття і факти, які ви не могли чути в університеті або на лекціях в безкоштовному доступі.

Старт: 22 липня 2019 р.

ви отримуєте всі матеріали тренінгу в запису.

Тариф "повний курс" включає в себе фундаментальне навчання, всі онлайн-сесії та іноземні матеріали:

  1. всі модулі + метаболічна теорія раку (15 з 15)
  2. 15 домашніх завдань
  3. 3 онлайн-сесії" Біохімія"," коригувальні практики "і" лікарю – зцілися сам!"
БОНУС " огляд мітохондріальних дисфункцій "(авторські переклади англомовних оглядів – дуже рідкісні та цінні матеріали)

навчання буде корисним:

  • лікарям - терапевти, ендокринологи, кардіологи, дієтологи, гастроентерологи, імунологи, гінекологи та інші спеціальності.
  • Любителям, які цікавляться інтегративною медициною для себе, хто має базові знання, для розуміння медичної інформації.
  • фахівцям - фітнес-тренери, нутриціологи, блогери, різні експерти, хто вчить людей здоровому способу життя без освіти.
МОДУЛЬ № 1 еволюційна біологія як КЛЮЧ до розуміння ЗДОРОВ'Я
введення. Мітохондріальний пул клітини. Хто в домі господар? Ядро або мітохондрія. Нові функції мітохондрій і їх значення ......(детальніше на сайті джерела)

МОДУЛЬ №2 БІОХІМІЧНІ ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я. ПРОСТО про складне

1. Фізіологічні основи здоров'я: метаболізм і енергообмін. Біохімічні та фізичні основи метаболізму та енергообміну Роль і місце АТФ у здоров'ї та енергогомеостазі нові функції АТФ та їх вплив на здоров'я ......
2. Як вирватися із замкнутого кола: симптом-терапія-симптом причини порушення енергообміну драйвери мітохондріальної дисфункції наші звички – основна причина хронічних захворювань вік і фактори ризику хронічних захворювань мітохондрії і старіння мітохондрії і хвороби цивілізації харчування і мітохондріістратегія корекції мікробіоти практичні кейси....


МОДУЛЬ №3 оксидативний/окислювальний стрес. РОЗУМІННЯ. ДІАГНОСТИКА. КОРЕКЦІЯ.

чи завжди поганий окислювальний стрес. Причини окисного стресу. Діагностика окисного стресу практичні рекомендації по корекції розбір кейса
Жива ОНЛАЙН-сесія з ТАРАСЕВИЧЕМ А. Ф. "біохімія. ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ. ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ....


МОДУЛЬ №4 порушення енергообміну. ДІАГНОСТИКА. КОРЕКЦІЯ. ПРЕВЕНЦІЯ.

1. Практичні рекомендації щодо персоналізації фізичної активності. Молекулярні механізми відновлення митохондриогенеза......
  1. Огляд. Гіпоксичні тренування і терапія. Практичні рецепти. Плани харчування. Еволюційне харчування. Національні кухні. Харчування та вік Персоналізація харчування. Види тестів. Недоліки та переваги Нутритивна підтримка та стимуляція мітобіогенезу .........
  2. Синергія підходів і методів. Кофактори, вітаміни і мінерали....
Жива ОНЛАЙН-сесія з ТАРАСЕВИЧЕМ А. Ф. "розбір успішних коригуючих ПРАКТИК, причини не успішності"


МОДУЛЬ №5 модифікація способу життя. ЯК ПОЧАТИ ЖИТИ ПО-НОВОМУ.

практичний досвід. Технології корекції способу життя (звичок). Причини не ефективності модифікації способу життя. Працююча модель взаємин лікар-пацієнт .....
Жива ОНЛАЙН-сесія з ТАРАСЕВИЧЕМ А. Ф. "лікарю-ЗЦІЛИСЯ САМ!"


МОДУЛЬ № 6 метаболічна теорія раку

мітохондрії та неоплазія. Феномен псевдогипоксии. Багатопланова роль мітохондрій. Вразливість мітохондрій в неоплазії. Сучасні підходи до лікування раку, застосування мітомодуляції. Практичні протоколи
БОНУС. Авторський переклад іноземних оглядів з мітохондріальних дисфункцій

купуйте курс і ви дізнаєтеся робочі інструменти по збереженню молодості і здоров'я!

https://uniprof-med.ru/mitochondrion?utm_source=09web
 
Угорі