Що нового?

Придбаний [Mitra-Varuna School] Двадашамша (D-12 ) - вивчення роду (Анна Ласточкіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6802 ГРН
Учасників: 1 з 71
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 99.6 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Теми уроків
  • Розрахунок дробової карти D-12, що стоїть за розрахунком. Суть Двадашамші (Сур'ямші) і значення будинків. Сурьямша як Зодіак в Зодіаку і "родове Я". Важливі позиції для аналізу. Будова ДНК і планети. Хто я в моєму родовому просторі. Альтернативна побудова D-12 c урахуванням жіночої лінії.
  • управителі амш в D-12. Міфологічні історії, пов'язані з управителями амш. Вісь Раху-Кету в Сурьямші і завдання натіва по відношенню до роду. Як формуються і передаються родові установки, як це побачити в D-12.
  • аналіз відносин з батьками. Куспид 4 і куспид 9 будинків-характеристики батька і матері. Техніка синастрії стосовно до Дитячо-батьківським відносинам. Відносини з батьком і з матір'ю. Мати в D - 12 і D-4. Батько В D - 12 і D-10. ฺВикористання D - 7 та D-12 для аналізу династії та роду.
  • переродження в роду, астрологічні закони переродження. Пунья чакра. Техніка: як визначити просту дію, яке поліпшить відносини з батьками і з родом в цілому. Практики шанування роду.
  • розбір прикладів. Обговорення інсайтів. Відповіді на питання. Підсумкова схема аналізу Двадашамші.
за підсумками курсу Ви зможете:
  • визначати характеристики роду і бачити родову карму
  • бачити батька і матір у своїй карті і визначати родові завдання і родовий талант
  • конкретизувати родові завдання і бачити їх продовження в картах нащадків
  • впізнавати себе в картах своїх дітей
  • працювати з родом і астрологічно аналізувати випадки переродження в роду
  • давати характеристику відносинам між дитиною і батьком
  • визначати, чи буде людина продовжувачем справи своїх батьків і предків або зачинателем нових напрямків
  • відповідати на питання: що я зараз можу зробити для своїх батьків?
https://privatelink.de/?https://mv-school.com/courses/30
 
Угорі