Що нового?

Придбаний Між треба і хочу (Ірина Мірошниченко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 331 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 13.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Про що нам складно говорити з коханими і близькими?


про спільне майбутнє

Ми хочемо за нього заміж або щоб чоловік менше працював, але мовчимо зі страху, що він відмовить

про те, що нас ображає і нам не подобається
Ми терпимо, навіть якщо важко, навіть якщо прикро. Сказати неможливо. "А раптом йому це не сподобається"

про грошові питання
Мріємо про те, щоб він дарував подарунки, водив в кафе і ресторани. Він не робить, а просити нам незручно, як ніби випрошувати

про проблеми в сексі
У нас так не прийнято, ми соромимося. Мовчимо, пригнічуючи незадоволеність.

Дуже часто перед нами стоїть вибір: нам начебто щось хочеться, але з іншого боку-це "неправильно" або розчарує інших. І ми це не робимо, відмовляємо собі в своїх бажаннях і мріях, тому що ми мами, дружини, хороші дочки і треба вчинити "правильно". У цей момент ми загартовуємо себе як особистість, стаємо гідніше, надійніше, ефективніше, але при цьому залишаємо без уваги себе як жінку.

[COLOR=# ff0000] теми відвертої розмови:[/COLOR]
  • де знайти баланс між своїми бажаннями і обов'язками
  • Як не тягнути не собі чужі треба і ставити в пріоритет свої ХОЧУ
  • Як навчитися розрізняти нерозумні треба і створювати розумні ХОЧУ
  • Що означають сильні дорослі ХОЧУ. Як використовувати такі ХОЧУ кожен день
  • за допомогою чого в кожному треба знаходити своє особисте ХОЧУ
ти потрапиш в безпечний, позитивний простір і отримаєш відповіді на давно хвилюючі особисто тебе питання

відверту розмову проводить Ірина Мірошниченко
Психолог, тренер з жіночого щастя, автор і ведуча програми" жіноча школа " І кінотренінгів.
  • більше 12000 учасниць
  • енерства
  • тренінги в 9 страх СНД і Європи16 років тр
  • професійна ведуча тренінгів для жінок та бізнес-тренінгів
  • 9 з 10 учасниць тренінгів налагоджують стосунки
  • Більше 100 тренінгів з мистецтва міжособистісного спілкування, майстерності ділових комунікацій, особистісної психології
  • в роботі використовує методи тілесно-орієнтованої психології, арт-терапії, і НЛП
яскрава, харизматична, жіночна Ірина здатна запалити іскорку любові до себе в кожній жінці.

головна мета "відвертої розмови" - допомогти тобі стати щасливою, жити щасливим життям, будувати щасливі стосунки.



3 вересня 2020 року



Продажник:

https://privatelink.de/?http://irinam.com/otkrovennyjrazgovor-online
 
Угорі