Що нового?

Набір учасників [Міжнародна школа Тетяни Кожевнікової] енергія любові (Тетяна Кожевнікова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
у вас буває відчуття, що відносини з чоловіками, навколишнім світом і самою собою зовсім не ладяться?
Коли з'являється сильний внутрішній запит:"Я хочу наповнити своє життя гармонією і любов'ю, щоб відчувати радість і насолоду від кожної її хвилини"?
Якщо ви думаєте про це прямо зараз, то відвідайте майстер-клас Тетяни Кожевнікової "енергія любові" і відкрийте потужний цілющий джерело любові всередині себе.


унікальна авторська програма

Протягом більше 28 років Тетяна Кожевнікова вдосконалює систему фізичних вправ для здоров'я жінок і успішно застосовує її в своїх оздоровчих практиках.


сакральні практики
глибокі енергетичні практики, що володіють магічною силою, тепер можуть відкритися і вам. Робота над собою в одному потоці з майстром несе потужний цілющий вплив.

прекрасний настрій надовго
заспокійлива атмосфера занять і постійний позитивний настрій всіх учасників дозволяють отримати приголомшливий заряд сили і бадьорості на довгий час.

вже 19 листопада на майстер-класі Ви дізнаєтеся:
  • як дарувати і отримувати любов, будуючи довірчі відносини з партнером і оточуючими людьми
  • чому чоловікам іноді потрібен від вас тільки секс і як створити глибоку чуттєву зв'язок в парі
  • які сексуальні позиції допоможуть вам і вашому чоловікові відновити сексуальне і емоційне здоров'я
  • як швидко зняти психоемоційне і фізичне напруження і зцілити себе за допомогою своєї внутрішньої сили
https://master.intimfitness.ru/
 
Угорі