Що нового?

Набір учасників МК " Морозник з фоамірана "(Альбіна Насирова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Створення квіток, бутонів і листя морозника за допомогою силіконових Вайнерів.
Авторський спосіб створення цілісного стебла з витонченими гілочками, який не боїться води.
Проста і зручна збірка морозника.

опис
У майстер-класі описаний процес створення гілочки морозника з іранського фоамірана за допомогою силіконових Вайнерів морозника від "Ботанічного саду" (набір №1). Досить використовувати 2 розміри пелюсток (я покажу, як за допомогою них зробити квітки і бутони різного ступеня відкритості) і 2-3 розміру листя. Ви можете використовувати і весь набір на ваш розсуд.
Якщо ви хочете отримати квітка, який заявлений в майстер-класі, необхідно дотримуватися всю технологію, в тому числі використовувати ті ж інструменти, які використовує автор.
Цікава "фішка" майстер-класу – авторський спосіб створення цілісного стебла з витонченими гілочками, який не боїться води.
Вигнуті гілочки морозника з невеликими округлими квітками ефектно доповнять "букет-растрепиш": можуть послужити в якості "зелені" або дрібних "вставочек". Незвичайно ніжно і повітряно виглядають і моно-букети з цієї рослини.

У майстер-класі я покажу:

створення квіток і бутонів різного ступеня розкриття за допомогою двох розмірів Вайнерів пелюсток;
2 варіанти Тонування пелюсток за допомогою масляної пастелі і акрилової фарби;
зручну збірку квіток і бутонів;
простий спосіб створення насіннєвої коробочки з зефірного фоамірана;
ффектную Тонування листя за допомогою масляної пастелі;
авторську технологію створення гілочок морозника і кілька варіантів їх складання.

У майстер-класі не використовується суперклей! Збірка здійснюється за допомогою безпечного для здоров'я клею UHU.

Майстер-клас містить 254 фотографії (65 сторінок) з докладним описом всіх етапів роботи.
https://privatelink.de/?https://coffeedecor.ru/product/master-klass-moroznik-iz-foamirana/
 
Угорі