Що нового?

Придбаний [Modeis.me] Тренд-бук 2024 (Маргарита Мурадова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2750 ГРН
Учасників: 24 з 24
Організатор: W Wilde_katze
Статус: Збір коштів
Внесок: 119.2 ГРН
100%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[Modeis.me] Тренд-бук 2024 (Маргарита Мурадова)

Наймасштабніший практичний гід з модної індустрії і її детальних трендів у 2024 році!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Масштабний авторський вебінар присвячений трендам 2024 року. У насиченій програмі з десяти блоків Маргарита представить детальний гід модної індустрії. Купуючи запис вебінару, ви отримуєте доступ до трьох годин корисного відеоконтенту й тренд-бук на 550+ слайдів у форматі РDF!

ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ЗАПИСУ

Протягом двох робочих днів після оплати студент отримує доступ до особистого кабінету на нашій платформі (включаючи пароль і посилання) на електронну поштову скриньку, яку вказав під час реєстрації, щоб мати можливість проглядати запис вебінару протягом одного року.

КОМУ БУДЕ КОРИСНИЙ ЗАПИС ВЕБІНАРУ

• стилістам-практикам і стилістам-початківцям;
• тим, хто розвиває свій стиль, хоче грамотно підійти до впровадження в новому році у свій гардероб актуальних позицій;
• представникам модних брендів;
• тим, хто працює в модній сфері: fashion-журналісти, СММ, мерчандайзинг і консалтинг брендів.


ПРОГРАМА
  1. Масштабне майбутнє fashion-індустрії у 2024 році.
  2. Макро- й мікротренди в моді.
  3. Що втратить гостромодну ноту наступного року?
  4. Актуальні силуети кожної категорії гардероба (усі види одягу, включаючи взуття й аксесуари).
  5. Основні відтінки, принти й фактури 2024 року.
  6. Нові прийоми в стайлінгу.
  7. Тридцять (30!) готових формул луків на всі сезони.
  8. Прогноз щодо основних 15-ти маст-хевів наступного року.
  9. Бренди-трендсетери майбутнього, а також перспективні категорії для модного бізнесу й свого гардероба у 2024 році.
  10. Сесія питань і відповідей.
ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ ПІСЛЯ КУПІВЛІ ЗАПИСУ ВЕБІНАРУ
• Матеріали вебінару у форматі PDF.
• Доступ до запису вебінару протягом одного року.


2750 грн (75 $)

https://modeis.me/ua/webinar/trend-book-2024
 
Останнє редагування модератором:

elizabeth1111

New member
Люди, які так само довго чекають курс.. Можливо самі організуємося?)
Чомусь ні автор ні платформа вже два тижні не відповідає і не відомо скільки для цього потрібно часу
Якщо хтось за, дайте знати, а то так і рік чекати можна))
 

Obal

New member
Я зараз ще в одному місці дівлюсь, ніби вже з дня на день має зʼявитися))

У будь-якому випадку, якщо відпишуться ще 2 людини, які лайкнули мій коментар - можна зібратися
Давайте тоді пару днів ще чекажмо може десь зʼявиться) а де ви ще дивитесь? Я ще тут бачу є але поки не доступне теж -
 
Останнє редагування модератором:

dashamds

New member
Вцілому ще відписало 3 людини, ви як за? якщо так, напишіть, будь ласка, ваш ТГ
Давайте тоді пару днів ще чекажмо може десь зʼявиться) а де ви ще дивитесь? Я ще тут бачу є але поки не доступне теж -
Я теж там дивлюсь, але там може зʼявитися на англійській мові
 
Останнє редагування модератором:

Obal

New member
Люди, які так само довго чекають курс.. Можливо самі організуємося?)
Чомусь ні автор ні платформа вже два тижні не відповідає і не відомо скільки для цього потрібно часу
Якщо хтось за, дайте знати, а то так і рік чекати можна))
Може організовуємо самі?
 

tryserg

New member
Шось тягнуть вола. Мабуть можна забути про складчину. ;)
Якщо адмін буде проходити поряд, підкажіть, тільки побачив що в описі ссилка на англомовну версію, а весь опис українською, планується придбати яку?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Шось тягнуть вола. Мабуть можна забути про складчину. ;)
Якщо адмін буде проходити поряд, підкажіть, тільки побачив що в описі ссилка на англомовну версію, а весь опис українською, планується придбати яку?
готово)
 

Wilde_katze

Организатор
Мені повинні надати можливість писати учасникам чи пояснити куди вписати ті реквізити.

Як тільки мені відповість модератор, одразу всім відпишу, не хвилюйтесь, нікого не забудемо)
 

olenapchilka

New member
І мені реквізити будь ласка) і поясніть будь ласка, як відбувається покупка? Ато я ще нічого тут не купувала ☺
 

Wilde_katze

Организатор
Стосовно оплати, питань по реквізитах і тд - пишіть будь ласка в гілці з реквізитами
 
Угорі