Що нового?

Придбаний Модуль Профайлінг (частини 1-5) (Олексій Арестович)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5295 ГРН
Учасників: 4 з 33
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 166.9 ГРН
9%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Модуль, проходження якого навчить вас давати якісно кількісну оцінку людині. Створювати модель його психіки, що дозволяє прогнозувати його реакції, через аналіз формальних і неформальних особливостей його поведінки: манеру одягатися, аксесуари, манеру говорити, установку внутрішніх і зовнішніх ролей, які людина відіграє.

Одна з нагальних проблем мислення-розкрити очі і подивитися навколо. Наприклад, на людей. Одним з головних перешкод в мисленні є установки. Під їх попереджувальним впливом, спостереження за людьми підбираються нами тенденційно: не по-хорошу мил, а по-милу хорош. Висновки робляться ще тенденциознее. А тепер спробуйте подивитися на себе так, як ніби вам потрібно зараз себе намалювати. І ви здивуєтеся тому, що побачите.

Але ж ви не художник. Море деталей, які кинуться вам в очі, кинулися тому, що ви всього лише змінили установку. Я пропоную вам не тільки навчитися краще спостерігати, але і змінити установку при погляді на оточуючих вас людей. Зняти шори з очей, обійти шаблони.

О, ні, я не буду, звичайно, готувати з вас фахівців правоохоронного профілю або служб безпеки аеропортів (так історично виник профайлінг). А ось навчати звертати увагу на людей і розуміти їх поведінку — буду. Я часто кажу на вступі до занять, що ми тут займаємося контркультурними речами. Не в тому сенсі, що прямо боремося з культурою, в якій знаходимося, а в тому, що долаємо деякі штампи, які вона нам нав'язує. Іноді-вельми фундаментальні штампи.

У нашій культурі люди, на жаль, неуважні до людей або уважні дуже вузько, в простих парах: небезпечний/безпечний, перспективний/безперспективний, симпатичний/не симпатичний. Ми будемо вчитися бути уважним до людей, щоб краще розуміти і прогнозувати їхні вчинки.

Предметами такого аналізу стануть:
  • одяг та аксесуари;
  • тіло і невербальне прояви;
  • мова та її особливості;
  • зовнішні та внутрішні ролі людини.
вийнявши інформацію з цих джерел, ми навчимося її оцінювати і робити висновки.

Результатом курсу має стати те, що ви:
  • побачите людей навколо себе в куди глибшій перспективі;
  • навчіться моделювати їх поведінку;
  • здивуєтеся, що людина - це щось куди більш цікаве, ніж можна було б подумати, дивлячись на стрічку соцмереж або екран телевізора;
  • зрозумієте, що можна очікувати від конкретної людини в конкретній ситуації;
  • станете одночасно більш людяним, більш точним і більш стійким в спілкуванні.
https://privatelink.de/?https://apeiron.school/profiling
 
Угорі