Що нового?

Придбаний Мої прекрасні вафлі (Олена Спіріна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 442 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 32.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Я не стала ділити вафлі за національною або регіональною приналежністю. Розбиратися з цим клопітно і досить безглуздо, оскільки практично всі рецепти в книжці – результат роботи мого кулінарного уяви, адаптації та тестування самих різних рецептів.

рецепти поділені досить умовно на три розділи:
  • вафлі як закуска
  • вафлі як основне блюдо
  • вафлі як десерт

Всього 27 перевірених рецептів вафель і стільки ж різних гарнірів, на мій погляд до них підходящим. Від швидкого джему до реліша з запечених бананів, від ванільного соусу до бефстроганов.
а чому, власне, вафлі? Що в них такого чарівного? У них є наліт романтики: уявляєш площу в красивому європейському містечку, аромат свіжоспечених вафель, неспішні прогулянки. ДО РЕЧІ, моє знайомство з вафлями відбулося зовсім не в Європі, а в столиці Тайваню, в кафе, яке славиться саме ними.

Але перейнялася ідеєю вафель я тільки через кілька років. І ось чому:

вафлі-це смачно. Чого гріха таїти, ми любимо оладки, млинці, сирники і їм подібне. Вафлі - з цієї ж компанії;

вафлі-це стильно. Вони доречні на бранчі – замість "домашніх" оладок, на фуршеті – як основа для брускетти або сендвіча, навіть на святковому столі - замість гарніру;

вафлі-це швидко. Кекс випікається не менше півгодини і стільки ж остигає. За цей час вафлі будуть спечені і з'їдені;

вафлі не вимагають додаткового жиру, як сирники або оладки;

вафлі не потрібно чатувати, стоячи над сковородою;

вафлі-це мобільно, можна приготувати де завгодно, аби була електрика;

вафлі-це хитро! Діти, та й вибагливі дорослі, із задоволенням з'їдять вафлю, в якій "захований" нелюбимий сир, кабачок або каша;

вафлі прекрасно заморожуються. Сміливо печемо побільше, розкладаємо по пакетам з замком (ЗІП-лок) або загортаємо в плівку і заморожуємо. Захотілося вафельку-дістали, підігріли на сковороді, в тостері або в тій же вафельниці і вуаля;

вафлі можна робити з чого завгодно. Тому що по суті вафельниця – це ребриста сковорода, яка нагріває продукт одночасно з двох сторін. Хоч м'ясо в ній смаж!

вафлі-це простір для творчості. Гарніри до них не обмежуються збитими вершками і морозивом.

https://taplink.cc/spirinaaspirina
 
Угорі