Що нового?

Придбаний Money Timer. Заробіток до 53280 рублів за 24 години

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 217 ГРН
Учасників: 0 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 6.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Заробіток до 53280 р. за 24 години.
Я не збираюся від Вас нічого приховувати...
І хочу, щоб ви прямо зараз випробували цю систему в дії.

  1. В першу чергу натисніть на спеціальну кнопку, яка завантажить настройки для сервісу.
  2. Потім в поля нижче введіть номер Вашої банківської карти (необов'язково, можете вказати його і пізніше), кількість хвилин, які відрахує таймер (раджу зараз ввести не більше 1-2 хвилин, щоб довго не чекати), вкажіть, скільки грошей ви хочете отримати за кожну хвилину (мінімум 37 рублів, максимум 112 рублів), і натисніть СТАРТ. Дочекайтеся закінчення роботи таймера і отримаєте ваші гроші. Відразу хочу уточнити, що доступ до сервісів "X" і "У" Ви отримуєте абсолютно безкоштовно. Також безкоштовно Ви отримуєте і інструкції з налаштування. А ось ліцензію до програми-таймера, синхронізованої з цими сервісами, - я не можу подарувати, але постараюся ціну утримати на макімально низькому значенні (для перших 10 осіб ціна 299 рублів, для 11-31 людини ціна 590 рублів, для 32-49 людини ціна складе 2590 рублів).50-ий чоловік і всі інші, - доступ, на жаль, вже не отримають, так як 1) я не хочу створювати кокуренцію, 2) я допомагаю кожному, і на більшу кількість людей у мене фізично не вистачить часу..Встигнете отримати доступ?
 
Угорі