Що нового?

Набір учасників [Monster Context] тренінг для агентств контекстної реклами та директологів (Костянтин Горбунов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 16545 ГРН
Учасників: 0 з 161
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 106.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Тариф - індивідуальний

що буде?

Робота в ніші "Налаштування контекстної реклами"

ринок директа, що з свебя представляє. Конкуренція серед директологів у 2021 році
Ринок вакансій, нюанси роботи в агентстві
Як знайти перших клієнтів і ваші страхи при пошуку клієнтів
Як закривати перших клієнтів
Як вести перших клієнтів для роботи на довгосрок
Складання першого портфоліо/кейсів


робота з клієнтами

Які клієнти є на ринку (ціновий діапазон), ціноутворення на ринку контекстної реклами
Ваші страхи при продажу, страхи клієнта
Де шукати клієнтів з великими бюджетами, як з ними працювати і зробити так, щоб вони працювали з Вами тривалий час
З ким не треба працювати, як від них відмовитися
Як захиститися від клієнтів
Як створити відділ роботи з клієнтами (не відділ продажів)
Як збільшити дохід з поточних клієнтів


робота з співробітниками

Хто такий "директолог/контекстолог"
Як аналізувати роботу директологів
Як наймати директологів (скільки грошей залишається з проекту)
Як наймати продавців


Агентство контекстної реклами

Упаковка агентства - як презентувати, брендинг
Про менеджмент великого агентства
Про юридичну частину, про агентські договори, про Яндексі, сертифікацію, про % заробітку
% успішності проектів
Як працювати на лідогенерації
CRM для агентства, як вибудувати роботу


бонуси

Типові договори
Чек-листи
Секретні теми



для КОГО цей тренінг?

Агентства контекстної реклами

Якщо Вам не вистачає адекватних великобюджетних клієнтів для довгострокового співробітництва, необхідний відділ по роботі з клієнтами, розуміння - як наймати і аналізувати роботу директолога і т. д.

Директолог, хочете відкрити власне агентство контекстної реклами

Якщо ви не розумієте-як юридично організувати і захистити свою роботу, як наймати і аналізувати роботу директологів, де брати великих клієнтів і як з ними працювати

Початківець директолог

Не знаєте, де шукати клієнтів? Як з ними працювати, як захистити свою роботу юридично?


що Ви отримаєте в результаті?
Можливості:

14 000 руб. – середній заробіток нижчої ланки директологів з одного клієнта. Отримайте можливість закривати клієнтів тільки на контекст з цінником за послуги 100 тис. За 2 дні ви отримаєте знань для того, щоб вийти на 300 тис. у своєму регіоні, граючи. Бути вище 90% своїх конкурентів на голову

ви дізнаєтеся
де шукати клієнтів з великими бюджетами, як з ними працювати і зробити так, щоб вони працювали з Вами тривалий час, з ким не треба працювати, як від них відмовитися

отримайте відповіді
на головні питання: Як захиститися від клієнтів, як створити відділ роботи з клієнтами (не відділ продажів), про юридичну частину, про агентські договори, про Яндексі, сертифікації, про % заробітку

Навчіться
працювати на лідогенерації, наймати співробітників і аналізувати їх роботу

чому треба брати участь у тренінгу

  • ви думаєте знаєте про ринок" контексту " все.
    А коли звичайний директолог-одинак забирає/веде у вас клієнтів, у Вас не "підгорає пердак"?
  • "я знаю які послуги продати клієнту і як"
    А вони купують? Ви точно продаєте по своїй ЦА?
  • "я знаю, що робити, якщо клієнт подав до суду на мою роботу"
    Одна справа, якщо він відвалиться і не піде відносити до суду папери, а якщо отримаєте повістку до суду? Чи готові ви будете віддати х2/х3 від грошей, які він заплатив?
  • "я знаю, як закривати клієнтів правдою, без гарантій, і залишити його задоволеним"
    Щоб більша частина клієнтів була задоволена результатом-їх треба годувати правдою. А ви самі можете знати, де правда?

https://privatelink.de/?https://monster-marketing.ru/trening-agency/
 
Угорі