Що нового?

Придбаний Мовчазна медитація - "жіноче здоров'я. Зцілення статевої системи" (Олена Терещенко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 717 ГРН
Учасників: 1 з 14
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 53.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ви отримаєте:
мовчазну медитацію - "жіноче здоров'я. Зцілення статевої системи "
  • ми не помічаємо свого здоров'я, поки воно у нас є! І тільки коли в нас проявляються проблеми, то найчастіше ми починаємо панікувати, шукаємо вихід, біжимо до лікарів. І ніколи не замислюємося про власні внутрішні ресурси, здатні зцілити наші хвороби. Точно так же, як не замислюємося, що ми самі створили собі цю проблему зі здоров'ям.
  • Наш організм-прекрасна самоналагоджувальна система. Якщо наша поведінка, мислення і спосіб життя руйнують її більше, ніж вона сама здатна себе зцілити, то з'являються хвороби. Але навіть в цьому випадку хвороби нам не вороги, це просто можливість для нашого тіла відновити втрачену рівновагу, "випустити пар", не допустити ще більшого руйнування.
  • повною мірою це відноситься до всіх жіночих захворювань. Запалення матки і придатків, поліпи, міоми, ендометріоз і всі інші "радощі життя" — це всього лише компенсаторна реакція нашого організму. І ця реакція спрямована, як не дивно, на відновлення втраченої рівноваги. Кожна хвороба несе нам звістку.
завдання-почути цю звістку, зробити висновки, змінитися!
Специфічні внутрішні конфлікти у жінок виникають на тлі, емоційного стресу, підточують жіноче здоров'я зсередини. Специфічні-значить саме жіночі, тобто своє психосоматичне відображення дані внутрішні конфлікти знаходять в жіночих органах і системах.
Психосоматика жіночих хвороб
Психосоматика - ("психо" - душа," сома " - тіло) це наука, галузь медичної психології, яка вивчає вплив психоемоційних факторів на виникнення і розвиток різних хвороб і хворобливих станів тіла.
до основних жіночих хвороб, які мають психосоматичний підтекст, відносять:
  • порушення менструального циклу,
  • передменструальний синдром,
  • проблеми із зачаттям,
  • безпліддя,
  • міоми і фіброміоми матки,
  • ендометріоз,
  • ерозія шийки матки,
  • кісти і запалення яєчників,
  • запальні захворювання статевих органів, а також ряд сексуальних дисфункцій (фригідність, відсутність оргазму (аноргазмія) та ін.).
Часто захворювання поєднуються, поступово прогресують,
набувають хронічну форму, приводячи до погіршення якості життя жінки, створюючи проблеми в інтимному житті, що, звичайно, знижує загальний рівень щастя і задоволення.
основні психологічні причини жіночих хвороб
Треба розуміти, що причини захворювань носять завжди індивідуальний характер.
Це залежить від особистості жінки, її віку, менталітету, умов виховання, взаємин з матір'ю і батьком і багатьох інших обставин.
  • проблеми у відносинах з собою, відсторонення від внутрішньої жіночої сутності, проблеми з прийняттям свого тіла, самонаказаніе, нелюбов до себе. Уражене самолюбство, почуття незахищеності.
  • підсвідоме переконання, що секс-брудне і гріховне заняття. Невміння отримувати насолоду задоволення від життя, в тому числі у формі сексу.
  • злість, образа, агресія щодо чоловіків. Найчастіше після невдалих відносин. Іноді така установка може передатися від матері або іншої жінки в сім'ї в процесі виховання.
  • наслідок психологічної травми, наприклад, згвалтування або невдалого першого сексуального досвіду, зради, розставання.
  • Страх, сумніви, недовіра до чоловіка. Почуття відсутності любові.
  • уникнення чоловіків, придушення жіночих потреб.
  • Страх мати дитину, підсвідоме небажання мати дітей. Травми власного дитинства, образа на батьків, засвоєні в дитинстві установки, що перешкоджають становленню жіночності і гармонійним відносинам з чоловіками.
  • Відмова від жіночності, відчуття себе негідною любові.
  • в даний час, пропонують безліч способів по роботі з психосоматичними станами. Одним із способів, є афірмації.
  • Я не буду тут їх розглядати, так як не хочу, щоб ви не усвідомивши свої першопричини, наклали зверху нові програми.
  • Це не вирішення проблеми, а лише її придушення. Це як проблему загорнути в красивий фантик, і сказати, що там її немає. До того ж все індивідуально.
  • перше, над чим вам потрібно працювати - це на збільшення своєї усвідомленості.
  • тільки тоді, ви легко зможете розпізнати причину і звільнитися від неї.
  • У цьому відео, представлена мовчазна медитація - "жіноче здоров'я. Зцілення статевої системи", за допомогою енергетичної роботи, яку Олена Терещенко проведе сама як цілитель, все, що вам потрібно, просто розслабитися і відстежувати свої відчуття.
  • під час мовчазної медитації прибираються "пробки" енергетичні блокуючі потоки. Запускаються енергії, які на астральному плані впливають на фізичне тіло.
  • клітини повертаються до свого первісного стану, і покращується стан фізичного тіла.
  • У цій медитації йде робота з жіночими статевими органами.
  • усуваються запальні процеси, набряки, спазми.
  • блокується зростання новоутворень. Відновлюється м'язовий тонус, що допомагає підтримати і відновити нормальне положення органів.
  • енергії після перегляду медитації, працюють 24 години, наміри 28 днів (місячний цикл).
https://privatelink.de/?https://istoxnik-garmonii.justclick.ru/order/jenskoe-zdorovie/
 
Угорі