Що нового?

Придбаний Mr Fennec 3 (Антон Брежестовский)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 1 з 40
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 47.8 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Вивчення будь-якого предмета відбувається в рази швидше і приємніше емоційно.
Чи бувало у вас, що ви щось запам'ятовували прямо - таки з одного разу-тому що ситуація була дуже емоційною?
І навпаки, чи бувало, що ну ніяк не виходило щось запам'ятати, тому що це було нудно і нецікаво?
Все вірно. Емоції-найпотужніший каталізатор запам'ятовування.
Тому все, що завгодно, вчиться легко, якщо це робиться з інтересом і емоціями.
І, звичайно, хороші пісні-це дуже емоційна штука.
Якщо навчитися розбирати Тексти пісень, то можна відразу ж kill two birds with one stone (чи то пак, вбити двох зайців): і сам собою виросте словниковий запас, і покращиться сприйняття на слух.
Але диявол, як відомо, криється в дрібницях.
І вчити англійську по пісням можна по-різному.
За багато років роботи зі студентами я знайшов ідеальний чотириступінчастий механізм
вивчення мови за піснями.
Давайте я коротко порівняю (1) звичайне слухання пісень англійською та (2) заняття з нашої чотириступінчастою технології.

(1) звичайне слухання пісень англійською: запам'ятовується жменька найбільш зрозумілих фраз. Сприйняття ж на слух не поліпшується взагалі: щось і так зрозуміло, а що було складним-так і залишається складним. Результат: задоволення від пісень є: користі для мови-ніякої.

(2) заняття за допомогою чотириступінчастої технології: пісня розуміється в деталях. У пам'яті залишається практично весь словник. Поліпшується розуміння на слух складних місць. Результат: через півтора-два місяці регулярних занять мова виходить на якісно новий рівень.

Для того, щоб реально поліпшити вашу англійську – і словниковий запас, і, перш за все – сприйняття на слух, я створив онлайн-курси "Mr Fennec".

онлайн-курси mr fennec-навчать вас розуміти пісні
У кожному курсі " Mr. Fennec " - 41 пісня. Враховані всі деталі:
  • вимова-стандартне англійське/Американське, без нерозбірливостей і дефектів вимови (як, на жаль, у багатьох хороших вокалістів), але і не дуже легке – щоб можна було рости.
  • у піснях акуратно вирізані довгі інструментальні пасажі, через які втрачається час.
  • пісні згруповані в три рівні складності: простий, середній і важкий.
  • обсяг завдань-рівно такий, який потрібно, щоб не втомити і принести користь.
  • Тексти всіх пісень-цікаві і осмислені (але ж є стільки пісень, які послухаєш – так подобається, а потім коли розбереш, що текст – повна нісенітниця, хочеться сказати: "краще б я його не розумів").
  • до абсолютно кожної пісні " Mr. Fennec " додається міні-словничок і Song Facts-щоб все було зрозуміло до дрібниць, і щоб ви могли дещо дізнатися про виконавця та історію створення пісні.
  • і нарешті, всі пісні-просто дуже хороші. Їх просто приємно слухати.
Зрозуміло, до курсу додається детальна інструкція, Як правильно виконувати завдання. А ще-моя особиста гарантія: якщо займатися чітко по інструкції і зробити всі завдання, то ваше розуміння пісень на слух, а також словниковий запас вийдуть на якісно новий рівень.
Гарантія якості: я абсолютно впевнений в якості і користь курсу Mr Fennec. Тому я даю на нього гарантію: якщо матеріали чимось не влаштують вас, то протягом 7 днів після покупки Ви можете зажадати назад повну вартість курсу, яку ми повернемо Вам без будь-яких питань і умов. Так що фінансово ви нічим не ризикуєте.
Купуючи комплект, Ви отримуєте бонус: колекцію з 10 уроків з курсів "Калейдоскоп" (вони будуть в PDF і аудіоформаті – можна і читати, і слухати). Це година корисного аудіо, ви проясните для себе і тонкощі вивчення мови, і граматичні тонкощі, і цікаві словникові моменти. І, звичайно, відразу ж потренуєтеся на практиці – уроки з вправами.

https://privatelink.de/?https://www.brejestovski.com/mf
 
Угорі