Що нового?

Набір учасників Музей старих переконань (Олексій Козлов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1284 ГРН
Учасників: 0 з 55
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Аудиосеанс

В основу даного аудіосеансу покладена базова техніка зміни переконань НЛП. Ця техніка дозволяє замінити обмежуючі переконання на екологічні та ресурсні. У цьому аудіосеансі відпрацьовуються обмежують переконання, характерні для людини з низькою самооцінкою і почуттям невпевненості в собі: "до людей потрібно завжди ставитися добре", "важливо, що про тебе подумають люди", "Я не гідний щастя" і так далі.

На додаток до цього ви можете виписати свої переконання і цінності, які ви хочете поміняти. Техніка "Музей старих переконань" представлена у витонченій трансовій формі. Вона дозволяє трансформувати обмежують переконання і сформувати нові екологічні переконання, характерні для здорової високої самооцінки і почуття впевненості в собі: "я вільний і незалежний від оцінок інших людей", "мої інтереси для мене важливі і першорядні", "я гідний щастя і любові".

Цей аудіосеанс дозволяє легко розлучитися зі своїми старими переконаннями і прийняти нові переконання з почуттям глибокої віри і довіри. У цьому аудіосеансі нові переконання починають формувати нову поведінку і оточення. В результаті переконання дозволяють вам краще адаптуватися, впевнено відстоювати свої інтереси, полюбити себе, надати почуття впевненості своїм намірам і бажанням.

Нові переконання запускають пошук ситуацій, які підтверджують їх істинність.

Цей сеанс показаний при низькій самооцінці, почутті невпевненості в собі, почутті сумніву в своєму виборі. Цей аудіосеанс має найширше використання. Він підходить для великої кількості ситуацій: від уміння вибудувати свої кордони до вміння що-небудь попросити, впевнено виступити на публіці. Цей аудіосеанс може служити фундаментом багатьох життєвих ситуацій, де необхідна віра в себе.

Автор: Олексій Козлов.

https://privatelink.de/?https://aakozlov.ru
 
Угорі