Що нового?

Придбаний Найкращий рік. Тариф "Платиновий" (Аліна Гесс)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1100 ГРН
Учасників: 0 з 11
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 104 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

чотири тижні марафону + крутий чек-лист

Марафон допоможе, а, скоріше навіть, змусить вас працювати над бажаннями по трохи, але кожен ДЕНЬ! А регулярність-це головний ключ до успіху.
  • вас чекають 28 днів з аудіозаписами і практиками від мене, які ви будете отримувати кожен день! У кожному записі я буду давати вам цікаву теорію і обов'язково завдання на поточний день!
  • для наочності всі завдання і важливі моменти поточного дня марафону будуть у вигляді красиво оформлених пам'яток.
перша ПОЛОВИНА марафону 18 Грудня - 31 Грудня

ДЕНЬ 1 18.12
Старт в успішний 2020 рік!
Пройдіть тест "аналіз свого життя", щоб визначити свою "стартову позицію" і намітити вектори розвитку

ДЕНЬ 2 19.12
Звільняємо місце для нового
Чи вистачить місце новому у Вашому житті? Або мотлох заполонив всі полички в будинку і свідомості? Разом проведемо масштабне расхламление фізичного простору!

ДЕНЬ 3 20.12
Звільняємо свідомість-прибираємо негатив
Расхламляем голову. Негативні емоції і негативні якості залишаємо в минулому!

ДЕНЬ 4 21.12
Образи залишаться в минулому
Зберігати образи-робити собі гірше. А для себе ми хочемо кращого! Залишаємо образи в минулому за допомогою особливої практики

ДЕНЬ 5 22.12
Не треба боятися!
У кожній людині сидять страхи і побоювання... але вороги вони нам? Подивимося кожному страху в обличчя і приручимо їх

ДЕНЬ 6 23.12
Позбавляємося від боргів
Про стан боржника слід забути. Залишаємо борги і стан боржника в минулому в кілька простих кроків

ДЕНЬ 7 24.12
Як успіхи?
Аналіз цілей на 2019 рік: що планували, що зробили, чому щось упустили?

ДЕНЬ 8 25.12
Список незавершених справ
Розбираємося з тим, що не встигли: чи можна ще встигнути і зробити? Хочеться і чи потрібно це робити? А може, це-мета на Новий рік?

ДЕНЬ 9 26.12
Передноворічний чек достатку
Найпотужніша практика допоможе залучити дохід мрії в наступаючому році! І нехай це буде непристойно велика сума-Ви ж готові до неї?

ДЕНЬ 10 27.12
Мрійте! Бажайте!
Дамо волю своїй фантазії в самий відповідний період! Сформуємо величезний список бажань, в якому вкажемо все, про що мріємо, і що хотіли б отримати в найближчому майбутньому

ДЕНЬ 11 28.12
Дякую, 2019!
Створюємо список"100 подяк року, що минає". Почніть, і ви зрозумієте, що рік, що минає, подарував багато хорошого. Згадайте добрі моменти і переживіть позитивні емоції ще раз!

ДЕНЬ 12 29.12
Список заповітних бажань!
Визначаємо найзаповітніші бажання з великого списку. З ними ми будемо працювати окремо, в найчарівнішу ніч у році

ДЕНЬ 13 30.12
Лист Всесвіту
Подяка володіє найпотужнішою силою і енергією, яка допоможе у виконанні ваших бажань. Створимо лист Всесвіту з вдячністю і надіями. Ви здивуєтеся, на що ще вона здатна!

ДЕНЬ 14 31.12
Під бій курантів ...
Всі мрійники, увага! Вас чекають кращі новорічні практики в одному місці! Додайте чарівництва і тепла в новорічну ніч, вибравши ідеальну для вас практику

друга ПОЛОВИНА марафону 1 січня – 14 Січня

ДЕНЬ 15 01.01
Найважливіший день року

ДЕНЬ 16 02.01
Ви і гроші

ДЕНЬ 17 03.01
Близьке оточення

ДЕНЬ 18 04.01
Сім'я та дім

ДЕНЬ 19 05.01
День дитинства

ДЕНЬ 20 06.01
День здоров'я

ДЕНЬ 21 07.01
Любов і взаємини

ДЕНЬ 22 08.01
Як жити далі, якщо...

ДЕНЬ 23 09.01
Розвивайтеся!

ДЕНЬ 24 10.01
Реальність і призначення

ДЕНЬ 25 11.01
Друзі та покровителі

ДЕНЬ 26 12.01
Особисті підсумки

ДЕНЬ 27 13.01
Колесо балансу

ДЕНЬ 28 14.01
Список цілей 2020
Круте Доповнення марафону! Чек-лист "найкращий Рік"
Я підготувала для вас великий чек-лист з цікавими практиками до і після Нового року, щоб наступний рік став для вас найвдалішим в усіх відношеннях. Також вас чекають дитячі новорічні практики для загадування бажань і чек-лист для створення новорічного настрою.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://alina-guess.ru/mr1r1/
 
Угорі