Що нового?

Придбаний Найлегший заробіток для новачка. Тариф "з підтримкою автора "(Євгенія Волобуєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 659 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
абсолютно без вкладень
Дохід від 1000 рублів в день, використовуючи 20 хвилин часу!
я пропоную вам унікальний метод заробітку, якого ще не було в Інтернеті!
Він був розроблений спеціально для новачків.
При його створенні я врахувала всі проблеми новачків-проста система заробітку, з якою впорається навіть школяр, найлегша подача навчального матеріалу, без складних програм і сервісів і т. п
І найголовніше-метод приносить гроші вже в перший день роботи для всіх, без винятків!

Що потрібно робити, щоб заробити?
Скажу відразу, що робота творча і вимагає хоч найменше почуття смаку!
Заінтриговані?
Не переживайте, я ж сказала, що з працюй впорається навіть новачок!

Суть роботи полягає в наступному:
Для роботи вам знадобитися всього один сервіс по створенню класних і простих картинок. На цьому сервісі ви будете по-моєму прикладом створювати барвисті картинки (будемо використовувати готові шаблони і макети). На створення однієї картинки, ви витратите не більше 10 хв.А вартість такої картинки складе від 300 до 500 рублів і вище.
Все, що знадобитися для роботи-це вихід в інтернет!

Хто вам буде платити за створення подібних картинок?
Гроші вам будуть платити власники youtube каналів, а також власники спільнот ВКонтакте.

Для чого їм потрібні подібні картинки, запитаєте ви?
Ці картинки є обкладинками для відео, ви могли звертати увагу перед тим як відео запускається на ньому відображається яскрава і цікава заставка, її також називають превью. Якщо відео публікується на youtube без подібної обкладинки, то ймовірність того, що відео потрапить в топ дуже мала. А іменного цього, тобто попадання відео в топ, домагаються всі ютубери.

Чому ж власники youtube каналів не роблять подібні картинки самостійно?
Може бути дві причини! Або власнику ніколи цим займатися, або лінь!
Наше завдання-навчитися робити красиві і привабливі картинки (превью)! Це зовсім не складно. Завдяки спеціальному сервісу ви зможете створити красиву картинку - швидко і легко. На сервісі використовується величезна кількість готових макетів і шаблонів. Ви можете просто відредагувати макет під себе, написати потрібний текст, вставити зображення і все! За цю просту роботу ви отримаєте хороші гроші.

Скільки ви будете заробляти?
Так як вартість однієї картинки становить від 300 до 500 рублів, а в день ви зможете вільно виконувати відразу кілька замовлень, то ваш дохід складе від 1000 до 5000 рублів в день.
За місяць такої роботи ви заробите від 30 000 до 150 000 рублів!
Я думаю для новачка це відмінний дохід!
Вам не обов'язково постійно шукати нових клієнтів
Досить знайти кілька клієнтів і працювати з ними на постійній основі

У своїй методиці я навчу вас:
Як користуватися сервісом зі створення картинок, покажу на своєму прикладі як легко і просто всього за 10 хвилин створити барвисту картинку і як продати її за 300 рублів мінімум. Так само я розповім як заробити 1000 рублів всього за одне замовлення! Ви зможете створювати картинки за готовими макетами.
Крім цього я покажу вам пасивні і активні способи отримання замовлень. Я розповім як знайти клієнтів і отримати замовлення вже сьогодні. Як отримувати замовлення на постійній основі. І мати стабільний заробіток в Інтернеті від 30т.р в місяць.

Тариф
"З підтримкою автора"
дохід від 50 000 рублів на місяць
7 основних відео уроків
Готові шаблони превью
+ Бонусний урок
"Як працювати з телефону"
+ Бонусний урок
"Як збільшити дохід в 3 рази"
Підтримка автора і доступ в закриту групу в складчину не входять!

Детальніше на сайті, що продає:
https://privatelink.de/?http://biznes-cooll.ru/
 
Угорі