Що нового?

Набір учасників Нарізні тістечка, весна (Ольга Фан-Юнг)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3420 ГРН
Учасників: 0 з 70
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 50.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Нарізні тістечка, навесні 2021
Та обставина, що пересичена і досвідчена фокус група змела все в один момент, свідчить лише про одне. І не про голодну фокус-групу, так? Обидва варіанти малинового Брауні ділили у всіх варіантах: і по-братськи, і по-чесному
Назви ще в стадії обдумування, я коливаюся між простими продаваними (часто грішать банальністю) і моїми забавами з бісером слів (не всім зрозумілими і потрібними).

Тому поки про смаки:
  1. Кунжути/ваніль ( навчу робити пасту з чорного кунжуту) - моє улюблене, разом з МБ. Про те, як складний, багатогранний, багатий смак з обертонами зробити дуже простим способом. Вважаю найкращим за багато років.
  2. МБ-малиновий Брауні, буде в двох варіантах, вважаю, тому що обидва розкішні і вибрати між ними не можу. Пам'ятайте печеньковий курс - так ось, рецептури діаметрально інші, специфічно для тістечок, а смак-любов, ну, і після тріумфу Його Величності малини 2017, це новий кандидат на фаворити
  3. Лимонад-лимонана. Сенс у створенні десерту і в текстурній відповідності исходника тієї емоції, яку викликає тістечко-яскраві бульбашки найлегшого і освіжаючого, в прозорому склянці. Це невагоміше Зурри і свіже лаймового гаю
  4. Рейс на Кариби - та ж емоція, нестерпні легкість, легкість і яскравість - незвичайна інтерпретація екзотики і концентрація фруктів без "тонових" інгредієнтів. Тому що якщо вже братися, то тільки в тому випадку, коли тобі є що сказати. Новий.
  5. Вінні. Май Вей, такскать... буде хітом продажів, як не смішно...
  6. Полуниця. Їй вже рік, і змінити в ній не хотілося ні букви
  7. Чізкейк з гречаним праліне і фундуком. На нього була сама безпосередня і смішна реакція, на вебінарі розповім. Дуже. Дуже смачно.
https://www.instagram.com/stories/girondolare_insieme/2485909593336406069/
 
Угорі