Що нового?

Придбаний Нарізні тістечка (Віра Нікандрова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4412 ГРН
Учасників: 0 з 177
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Курс"нарізні тістечка"

Життя дорожчає-це не секрет.
І найкращі рішення завжди з'являються в такі часи, коли є мета – зберегти якість, знизивши собівартість.

Курс з нарізних тістечок - це продукт копіткої праці моєї команди.

Ми поставили цілі:
1. Максимальне зниження собівартості.
У нашій кондитерській нам вдалося знизити собівартість в середньому до 56 рублів за тістечко. Ми пішли від пектинів і дорогого шоколаду, а так само значно оптимізували трудовитрати.
Безумовно, наші з Вами витрати на виробництво будуть відрізнятися, але я гарантую, що ці тістечка будуть дешевше, ніж більшість мусових виробів, і тоді ваші замовники зможуть дозволити собі торт не тільки на свято

2. Зберегти преміальний смак і чисту етикетку

3. Знизити трудовитрати і збільшити швидкість виготовлення: бісквіт - трансформер для кожного тістечка і зручні формула перерахунку для різних форм.
У підсумку ми маємо можливість приготувати 120 тістечок за 1,5 - 2 дні, включаючи покриття глазур'ю (при наявності необхідного інвентарю). (*На виробництві кількість і витрати часу значно відрізняються).

4. Тривале зберігання: при дотриманні технологічних процесів в морозильній камері

5. Зрозумілий смак і легкодоступні продукти, щоб ви могли без проблем придбати сировину і точно відтворити задумку Автора

6. Зробити попит на цей товар повсякденним, щоб ваші замовники хотіли і могли дозволити радувати себе десертами частіше, а так само купувати їх в якості презенту

Я дуже пишаюся цим продуктом-він своєчасний, зручний і, звичайно, дуже смачний!

https://www.instagram.com/p/CO6KMsTFvPk/?igshid=60ibpy1iyhjs
 
Угорі