Що нового?

Набір учасників Наставництво SYLA по монетизації блогу та запускам. SИСТЕМА (Вікторія Корнєєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 15000 ГРН
Учасників: 0 з 40
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 390 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Анкета передзапису на наставництво SYLA по монетизації блогу та запускам від Корнєєвої Вікторії

Привіт привіт, у це навчання я закладаю весь свій 5-тирічний досвід у запусках освітніх продуктів на онлайн ринку.

❗ця анкета тебе ні до чого не зобовʼязує. Я поспілкуюсь з кожним, зроблю авторську індивідуальну стратегічну сесію, презентую свою програму і зможу зорієнтувати вас чи підходимо ми один одному, чи закрию я всі ваші запити чи готові ви до моєї програми.

📍СТАРТ НАВЧАННЯ - 1.07.2024
🖇Тривалість - 8 тижнів


Чим мій освітній продукт з монетизації та запусків унікальний?

🏷 ти отримаєш особисту стратегічну сесію від мене відразу на безкоштовніц консультації
🏷 я вчу правильно упаковувати блог, щоб він продавав без вас. Навчу вкладати сенси, мета повідомлення та контентні воронки. Будемо будувати бізнес з блогу.
🏷 розберемо різні системи запусків, щоб кожен зміг зробити результат зі своїми індивідуальними активами.
🏷 будуємо бізнес систему зі своєї сторінки, яка буде приносити вам гроші постійно. Декомпозиція та аналізи - фундамент нашої роботи.
🏷 ділюсь секретами та списками для реклами у блогерів. Я одна з небагатьох в Україні, хто експерт у цій темі.
🏷 робила запуски блогерам та експертам, загальна каса перевищила вже 350 000 долл.
🏷 будемо продавати без постійного «купи, купи, купи» в сторіс. Круто ж?
🏷 за допомогою моїх знань ти зможеш зробити х2-х5 від поточної точки А.

💡наступний потік буде восени і дорожче. Не упустіть можливість зайти до мене на навчання за супер приємною ціною. Цінність продукту значно буде вище.

Що включає в себе наставництво?

  • 2 місяці навчання
  • 8 модулів
  • 3 варіанти участі 👇
1️⃣ SИСТЕМА (самостійний тариф)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMBchbqPo6KJSXUiHjgKstY-7RrrfklXsg7WdqSOPP3CEABQ/viewform https://www.instagram.com/vikornieieva/
 
Угорі