Що нового?

Придбаний Навчання ретуші (Ніка Пальвинская)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2942 ГРН
Учасників: 1 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 52.8 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
мій спосіб комерційної ретуші підійде для жіночих, сімейних і рекламних фотозйомок. Курс спрямований на тих, хто хоче підвищити свій рівень знань, і на тих, хто володіє обробкою всього лише на початковому рівні. Якщо рівень ваших знань зовсім нульовий, і ви не знаєте навіть основних принципів роботи в Photoshop, то повідомляйте про це до початку уроку.

Може проходити як особисто (в кафе), так і по Skype, через демонстрацію екрану. Показую повний цикл ретуші і кольорокорекції фото, на прикладі своїх фотографій і фотографій учня. Я не використовую готові пресети для обробки, моє завдання-навчити "бачити " і" розуміти " колір на фотографії. Алгоритм обробки-єдиний і підходить для всіх видів і жанрів.

Тривалість - від 3 до 5 годин, в залежності від рівня розуміння учня. Два заняття в різні дні, бажано, з перервою в 2-3 дні, щоб отримані знання трохи переварилися.

у пакет відеоуроків входять два великих відео, в яких я максимально докладно описала всі етапи роботи над фотографіями, починаючи від технічних моментів (калібрування монітора, настройка профілів) і закінчуючи ретушшю і зменшенням фотографій для Інтернету. для більшого розуміння матеріалу, всі етапи обробки показані на декількох фотографіях, знятих в різних умовах.

  1. Відео по кольорокорекції і роботі в Camera Raw, 2 години 40 хвилин.
  2. Відео по роботі в Photoshop, 3 години 9 хвилин.
програма навчання:
  • відбір фотографій у програмі Photo Mechanic;
  • Налаштування Adobe Photoshop і колірних профілів для подальшої роботи;
  • Підготовка фотографії до редагування в Camera Raw;
  • виявлення недоліків у фотографії;
  • пакетна обробка в Camera Raw:
  • Пластика;
  • прибираємо "паразитів";
  • Установка чорної і білої точок;
  • Кольорокорекція, світлокорекція;
  • криві;
  • кадрування та віддзеркалення;
  • Робота з масками і шарами;
  • ретуш: частотне розкладання: два способи;
  • обсяг, відблиски;
  • Комерційне Тонування фотографії;
  • Творчий шум;
  • різкість для фотографії великого формату;
  • Підготовка фотографії до викладки в інтернет: вчимося зменшувати фото правильно;
  • Як "зрозуміти" чужу обробку і використовувати її в своїх фотографіях;
Привіт, мене звуть Ніка, зі мною можна відразу на "ти".

Я фотографую вже більше 8 років, це моя єдина і основна робота, яку люблю. Живу в Москві вже два роки, до цього моїм постійним місцем проживання було найголовніше серце Сибіру - Красноярськ.

Мій основний напрямок-це жіночі індивідуальні студійні зйомки. До кожної фотосесії ставлюся дуже серйозно, пофоткатися тридцять хвилин в одному светрі - це не про мене.
У кожен проект намагаюся вносити щось нове і не повторюватися. А для дівчат мої фотосесії - це цілий Захід, коли весь світ крутиться тільки навколо них.
Я щиро вважаю, що всі дівчата в світі прекрасні і фотогенічні, потрібно просто знайти правильний підхід. На моїх знімках практично немає професійних моделей, тому що дуже люблю працювати зі звичайними дівчатами.
https://privatelink.de/?https://palvinskaya.ru/obuchenie-retushi
 
Угорі