Що нового?

Набір учасників Навчання системним розстановкам (Наталія Філімонова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3383 ГРН
Учасників: 0 з 83
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 42.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

"Доброго часу доби, будемо знайомі? мене звати Наталія, я-психолог, системний розстановник, коуч, ведуча тренінгів, навчальних курсів і вебінарів, автор численних статей

Вже 24 роки допомагаю людям знайти себе

  • У кожного з нас є шанс переписати свій життєвий сценарій - Створити новий захоплюючий фільм про себе
  • Стати в ньому головним героєм!
Я вам з радістю допоможу зробити це!
Люблю інтегрувати різні напрямки і методи.

Один з них — це системні розстановки.
Цей метод дозволяє вам науковим способом (без містики) побачити і виправити всі проблеми в системі роду і "переписати" негативні сценарії те, що в народі називають:

"Вінцем безшлюбності",
"Родовим прокляттям",
"Пристрітом " і"псуванням"!

Результати моїх клієнтів:

  • Всі, у кого реально є таке бажання, виходять заміж або знаходять постійного партнера!
  • Багато влаштовуються на гідну роботу, інші ж відкривають свою справу або просуваються по кар'єрних сходах!
  • Абсолютно всі починають вірити в себе і направляють своє життя на позитивні рейки!
Мої особисті результати:

  • Перемога в смертельній сутичці з онкологією!
  • У мене все добре в родині!
  • Я вільна від офісних кайданів — працюю багато, гідно заробляючи улюбленою справою, у зручний для себе час!
А ще я, як ніхто, можу зрозуміти клієнтів з фобіями і панічними атаками, в тч зі страхом смерті! Я ж знаю, що є життя навіть після раку!

Працюю в напрямках Арт-терапія, Коучинг, Нейро-лінгвістичне програмування, Психодрама, Символдрама, системна сімейна терапія, системні розстановки, казкотерапія, транзактний аналіз, сертифікований майстер по роботі з метафоричними асоціативними Картами, кар'єрний коучинг"

в результаті навчання Ви отримаєте:
  • новий інструмент для Вашої успішної практики!
  • ви відчуєте синергію кращих можливостей психологічної, розстановочної роботи та інфобізнесу!
  • збагатите свій арсенал великою кількістю авторських вправ!
  • Збільшіть вашу клієнтську базу-у Вас з'являться онлайн-клієнти з усього російськомовного світу!
  • Обов'язково підвищите рівень доходів!
  • зможете працювати, не виходячи з дому, і навіть в подорожах!
  • занурюючись в інформаційне поле системної розстановки, ви вирішите свої особисті проблеми і знайдете щастя!
https://privatelink.de/?https://aeso.autoweboffice.ru/?r=ordering/cart/as1&id=43&clean=true&lg=ru
 
Угорі