Що нового?

Набір учасників Навчання ThetaHealing: базовий, просунутий і курс "глибинні розкопки" (Катерина Жоголєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 20956 ГРН
Учасників: 0 з 184
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 118.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Навчання тета-хілінгу від Катерини Жоголевої
  • ви навчитеся універсальному потужному інструменту для поліпшення здоров'я, матеріального благополуччя, розуміння свого призначення і побудови гармонійних відносин
  • ви зможете опрацьовувати свої негативні установки, страхи, зможете усвідомлено управляти своїм життям і допомагати іншим!
Катерина Жоголєва
Психолог, інструктор тетахілінга, Нутриціолог, фахівець з психосоматики, гіпнотерапевт
Все життя мене цікавила психологія, глибинні мотиви людей і те, що приховано від очей і академічної науки.
Останні роки я щільно досліджую всілякі техніки і способи самопізнання: від класичної психології, коучингу і НЛП, до астрології і езотерики в різних формах.

Найбільш ефективним з усіх вивчених мною методів став Тета-Хілінг.
Коли я відчула на собі силу його миттєвих трансформацій, я зрозуміла, що він стане відповіддю на всі мої запитання.

Я не помилилася. Я йшла навчатися для себе, а в підсумку другий рік я проводжу сесії тета-хілінга практично щодня для інших, і допомагаю людям змінювати своє життя на краще.

Я точно знаю, що кожен може освоїти цей метод, адже це найприродніше, що існує в світі.
Моє завдання-служити провідником між світом і цими методами, допомагаючи людям пробуджуватися і творити чудеса.

Приходьте на навчання, якщо готові до трансформацій!
ThetaHealing - це метод роботи з підсвідомістю, що дозволяє швидко знаходити першопричини того, що відбувається в житті людини і ефективно їх замінювати. Метод тісно пов'язаний з квантовою фізикою.

Основою тета-зцілення є тета-хвильовий діапазон активності людського мозку, стан легкого гіпнозу, коли відкривається доступ до підсвідомості.

Авторка методу Віанна Стайбл за допомогою нього змогла зцілити себе від запущеної стадії раку шийки стегна. Далі, у співпраці з вченими, вона допрацювала цей метод, зрозумівши принцип дії тета-хвиль.

Навчитися даної технології може будь-хто, незалежно від наявності досвіду духовних практик, освіти і технік особистого розвитку.
Базовий курс
12-14 лютого з 11:00 до 18:00 (але в перший день 15:30-20: 00)
Тета-хвилі
Ви навчитеся входити в тета-стан, з якого відкривається доступ до підсвідомості і управляти енергією квантового поля
Робота з переконаннями
Навчіться знаходити, змінювати і заміщати ваші програми і переконання на чотирьох різних рівнях
Розвиток здібностей
Отримайте доступ до своїх природних здібностей: інтуїції, ясновидіння, яснознання, почуття
Допомога собі та іншим
Ви зможете допомагати собі та іншим людям зцілитися і розкрити свій потенціал, залучати споріднених Душ і ідеального Партнера
Зміни на рівні ДНК
Ви активуєте хромосоми молодості і життєвих сил, а також навчитеся захисту від негативної енергії
Маніфестація бажаного
Ви зможете створювати ваше життя таким, яким ви мрієте його бачити, створювати благополуччя і активувати свої таланти
Просунутий курс
19-21 лютого з 11:00 до 18:00 (але в перший день 15:30-20:00)
Практика
Ви отримаєте ще більше практики, розкопок і зможете провести глибинну роботу зі страхами, блоками і переконаннями
Завантаження нових знань і почуттів
Ви навчитеся активувати і завантажувати собі нові знання, таланти і почуття, більше 200 завантажень особисто від мене
7 планів буття
Більш детально дізнаєтеся про кожен з планів і навчитеся безпечно і ефективно працювати з ними і міняти необхідні програми
Робота з обітницями і контрактами
Ви навчитеся знаходити і найкращим чином завершувати контракти, кармічні борги, клятви і обітниці, що перешкоджають вашому благополуччю і здоров'ю
Вища Я
Ви зможете спілкуватися з Вищим я (Своїм і інших людей) для швидких і точних відповідей на ваші запитання (призначення, здоров'я, матеріальне благополуччя і багато іншого)
Робота з простором
Навчіться працювати з неорганічною матерією і очищати свій простір або речі від будь-яких негативних енергій. Також ви зможете навчати їх необхідним вам програмам (наприклад, щоб вони вас захищали, гармонізували, наповнювали енергією і т. д)
Курс"глибинні розкопки"
27-28 лютого з 11:00 до 18:00
Робота з тілом
Ви навчитеся всім тонкощам м'язового тестування і дізнаєтеся як розмовляти зі своїм тілом і отримувати від нього необхідну для роботи информауию
Швидкі зміни
Ви освоїте 8 способів ведення розкопок і дізнаєтеся найшвидший спосіб змінити життя
Робота з переконаннями
Відточіть техніку роботи з переконаннями (в т. ч при роботі з синдромом множинних особистостей), а також дізнаєтеся які з них не можна міняти
Результати без відкатів
Ви освоїте техніку розкопки кореневих переконань і їх трансформацію, щоб ефект від сесії не був тимчасовим
Трансформація складнощів
Ви зможете трансформувати низку складнощів і перешкод, а також дізнаєтеся експрес-метод роботи без розкопок
Почуття
Ви дізнаєтеся всі нюанси завантаження почуттів і чеснот (наприклад, радість, любов, прощення, прийняття)
який Ви отримаєте результат?
Ви навчитеся найефективнішому методу роботи з підсвідомістю. Його унікальність полягає в тому, що з його допомогою можна працювати як з собою, так і з іншими людьми, причому з абсолютно будь-яких питань.




https://privatelink.de/?http://katyazhogoleva.tilda.ws
 
Угорі