Що нового?

Придбаний Не можу схуднути-хочу схуднути! Інсулінорезистентність і лептинорезистентність (Лана Ши)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 809 ГРН
Учасників: 0 з 32
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 26.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


вебінар " не можу схуднути – Хочу схуднути!"

Я розповім, що відбувається з вашим тілом на клітинному рівні, як працюють гормони і який зв'язок мозку, наших клітин і стрункого тіла!

Детально з Вами розберемо:
- Система травлення-що в організмі за що відповідає; чому ми передаємо; чому нас тягне на солодке; які гормони за це у відповіді і як ці гормони можна регулювати і як ними управляти

- Роль інсуліну в метаболізмі – це не тільки схуднення, але також і енергія для наших м'язів, набір м'язової маси, втрата жиру і енергія! Без енергії ми не можемо жити повноцінно, рухатися, худнути, а також мати здорову гормональну систему! Ви дізнаєтеся всі симптоми інсулінорезистентності, діагностику і, звичайно ж, як усувати цю проблему харчуванням і добавками!
- Роль лептину в схудненні – багато хто навіть не знають важливу роль лептину і як резистентність до цього гормону впливає на нашу харчову поведінку і на набір зайвої ваги. Ви дізнаєтеся і про симптоми лептинорезистентності, і як її усувати + отримаєте схему прийому добавок, які допоможуть відновити чутливість мозку до цього головного гормону – регулятора апетиту!
- Добавки та рекомендації для відновлення чутливості мозку і клітин до лептину та інсуліну. Саме відновлення чутливості клітин відновлює метаболізм, жиросжигание і ви можете втрачати жир і мати красиве струнке тіло! В кінці вебінару ми закріпимо отримані знання схемами і рекомендаціями по добавкам при проблемах з схудненням.
після вебінару ви отримаєте схему прийому добавок і рекомендації по харчуванню і ви зможете самостійно застосовувати отримані знання для вдосконалення свого тіла.

Цей вебінар буде Вам корисний, якщо:

  • ви харчуєтеся здоровою їжею, але все одно не худнете
  • ви тренуєтеся майже кожен день, але ніяк не худнете
  • ви переїдаєте і ніяк не можете зупинитися є
  • у вас тяга до солодкого і вуглеводної їжі
  • у вас немає енергії, хоча ви спите добре і харчуєтеся здоровою їжею
  • у вас проблеми з гормонами
Дізнайтеся, чому вам так складно худнути. Не завжди це пов'язано з неправильним харчуванням або лінню.


https://privatelink.de/?http://lanashi.club/webinar_wl2
 
Угорі