Що нового?

Придбаний Неймовірний медовик (Маруся Манько)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1747 ГРН
Учасників: 0 з 51
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 35.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 28695

Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Аигога, Homer vintra, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Эврус.
Натисніть, щоб розкрити...

програма курсу"неймовірний МЕДОВИК"

‼ УВАГА ‼

До курсу увійдуть медовики, які ще ніхто, ніде, ніколи не пробував!
Я підготувала для вас абсолютно нові, сміливі, нереальні смаки ☺
⠀⠀
Поки відпочиваю після перельоту і намагаюся адаптуватися з зими в літо, з-15С в + 29С, хочу написати для вас якомога більше постів, щоб не пропадати з ваших стрічок надовго.

Мені просто не віриться, що попереду є 1-2 дні більш-менш вільного часу і я можу нарешті спокійно і з задоволенням поспілкуватися з вами-настільки насиченими були останні кілька тижнів.

Насправді, я працювала без вихідних всі свята з абсолютно ненормованим робочим днем, залишаючи на сон не більше 4-5 годин на добу.

І все це для того, щоб мати можливість запропонувати вам на курсі "неймовірний МЕДОВИК" цілих 5 абсолютно нових і просто карколомних смаків!!!
⠀⠀
Отже, зустрічайте програму курсу:

Класичний медовик-оновлена рецептура-торт на смак схожий на ванільно-вершкове морозиво з медовою крихтою.

Медовик "Снікерс" - тут без зайвих слів-найочікуваніший смак на курсі, я впевнена!

Медовик "лохина-фіалка" — легкий, ніжний, ягідний з незвичайним смаком фіалки-спеціально для любителів дивувати і підкорювати.

Медовик" П'яна вишня " — настільки улюблене багатьма поєднання шоколаду, вишні та алкоголю.

Медовик "Трюфель-слива-твердий сир "- для шанувальників тих самих" сирних смаків " з яскравими нотками чорного трюфеля і солодкістю томленной у вині сливи.

Медовик "Малина-лічі-троянда" - ще одна можливість вразити всіх не тільки незвичайним смаком, але і незвичайною вертикальної складанням.

Медовик" фісташка-вишня " — мій найулюбленіший з усіх фісташкових смаків, соковитий, яскравий і запам'ятовується.


https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CYtVDz_tVWh/
 
Угорі