Що нового?

Придбаний Нейро тексти (Тетяна Зарецька)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1467 ГРН
Учасників: 0 з 89
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 17.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Для кого цей курс: для копірайтерів, для початківців бізнесменів і блогерів-експертів, для тих, кому набрид офіс і хочеться піти у Фріланс, для матусь в декреті, кому потрібен заробіток з дому.
це мій новий курс! "Нейротексти" - ментальний подорожник, його потрібно прикладати до поганих текстів, щоб вони починали продавати!

Не знаю, як ви, А я пару років тому помітила, що класичні продають тексти не працюють. Чули про рекламну сліпоту? Коли люди перестають помічати рекламу? Ось з продають текстами трапилася така ж біда. Їх перестали помічати, на них не реагують.

Далі більше! Зараз людей нудить від усіх цих "унікальний продукт", "неймовірна якість", "дивовижний сервіс". А що робити? Як продавати свій товар або послугу, щоб не викликати роздратування? Без докучливих "ну, купиииите". На курсі "Нейротексти" розповім, як.
програма:
  • чим відрізняються нейротексти від класичних продають текстів. Розбираємо на прикладі;
  • новий підхід до вивчення цільової аудиторії;
  • фізіологія читання і психологія сприйняття. Як ми можемо використовувати їх у своїх текстах;
  • структура нейротекста;
  • правила редагування;
  • екологічні прийоми НЛП в текстах;
  • верстка тексту.
Курс складається з 10 відео-уроків з домашніми завданнями.
Тариф Економ⠀

 
Угорі