Що нового?

Придбаний [Нейрографика] Нейро квест. Рівень 2. "Розширення" (Олена Походнева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 205 ГРН
Учасників: 0 з 18
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 11.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
шлях до багатства починається з нашої голови, тобто з усвідомленого вибору мисліві внутрішнього стану.

мета 2-го рівня нейроквесту-розширення грошового потоку.

Грошей в гаманці рівно стільки, скільки є в нашій свідомості. Це рівносильно закону: "Зовнішнє=внутрішнє".


Якщо ми не приймаємо своїм тілом, свідомістю і підсвідомістю бажану суму грошей, то ми її і не отримаємо.
У 1 рівні Нейроквесту "гроші Легко" ми попрацювали зі своїми страхами, що обмежують переконаннями, встановили міцні взаємини з грошима і навіть посадили своє власне грошове дерево.
мета II-го рівня-розширитися, дозволити собі більше.


що буде?

День 1.а чи готові ви до великих грошей?
Психологічна розстановочна практика, яка покаже вам реальну суму в грошовому еквіваленті, до якої ви дійсно готові.

День 2.Розширення грошового потоку (Нейрографіка)

За допомогою даної практики ви дуже легко ввійдете в свій грошовий потік і розширите його зсередини. Збільшіть кількість грошей у своїй свідомості.

День 3. Ваша мета на відстані думки

Сьогодні ви дізнаєтеся, як же ставити мету так, щоб вона збувалася.

День 4. Дороговказ (Нейрографіка)

У житті все досяжно, коли є дороговказна зірка. І сьогодні ви запалите свою дороговказну зірочку, яка буде вказувати вам дорогу.

День 5. Закон тяжіння
Нескінченний Закон тяжіння-одна з найбільших таємниць життя. Дуже мало людей повністю усвідомлюють, який вплив робить Закон тяжіння на наше повсякденне життя. Незалежно від того, робимо ми це свідомо чи несвідомо, кожну секунду нашого існування, ми діємо як магніти, що відправляють наші думки і емоції в простір і залучають ще більше того, що ми відправили. А що відправляєте в простір ви-думки про достаток або про нестачу?

День 6. Я-грошовий магніт (Нейрографіка)
Всі ми знаємо, що головна особливість магнітів полягає в наявності власного поля, яке здатне притягувати або відштовхувати. Точно також як внутрішня енергія одних людей притягує всілякі блага. А інші, незважаючи на свою працьовитість, живуть від зарплати до зарплати.
І сьогодні ви створите в собі внутрішній стан, який притягне до вас достаток.

День 7. Хто я? Хто я зараз?
Яка я завтра? Яка я через рік? Яка я через....?
Хто я? Мабуть найголовніше питання, від відповіді на який залежить все наше життя.

Що ви отримаєте?

  • Підготуйтеся до приходу великих грошей у ваше життя.
  • Розширіть свій внутрішній джерело достатку, що призведе до неминучого збільшення вашого грошового потоку.
  • Навчіться ставити цілі так, щоб вони збувалися.
  • Запалите свою дороговказну зірку, яка покаже найкоротший шлях до мети.
  • Створите в собі внутрішнє джерело тяжіння.
  • Станете справжнім грошовим магнітом.

https://privatelink.de/?https://alena-pokhodneva.ru/p/6f8c75/
 
Угорі