Що нового?

Набір учасників Нейрологопедический тренінг "Летючий корабель". Пакет №1" Дороговказна нитка " (Олександра Серебабова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1802 ГРН
Учасників: 0 з 50
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Пакет №1 "дороговказ": без зворотного зв'язку, є чат.

Так, я знаю, що зробити, щоб ваша дитина заговорив, і роблю це кожен день. Ми за курс приходимо від звуків до слів.

Онлайн-проект по запуску і розвитку мови, конкретний інструмент, який за 4 тижні робить те, що багато хто з вас не отримали і за місяці занять — це тренінг Летючий корабель.
Кожен день-це можливість величезного кроку або маленького кроку в компенсації, і потрібно його робити вже сьогодні.

Ви можете почати глибокі та ефективні заняття зі своєю дитиною, не відкладаючи в довгий ящик і не нервуючи, що час витікає. А ще ви уникнете натовпу народу, який зібрався у всіх лікарнях, центрах і поліклініках після ізоляції.
Навіть якщо ви вже обійшли логопедів, дефектологів, займаєтеся зараз і розумієте — прогрес йде занадто, занадто повільно.

Завдяки перевіреній авторській методиці і розвиваючим іграм ваша дитина зробить ривок в психічному і мовному розвитку, а ми зробимо максимум з можливого для запуску повноцінної мови і переходу від слова до фрази і пропозиції (навіть якщо зараз його розумієте тільки ви, або у дитини всього кілька слів).
Згадайте, як радісно і дивно поділитися ввечері з чоловіком, якщо у дитини з'являється нове слово або звук? Стільки радості і захоплення в цих нечастих ситуаціях. А що якщо такий привід буде щодня?

З летючим кораблем у дитини з'являться нові звуки і слова. Вам і іншим стане легко його розуміти: це стане в нагоді в саду, школі, адаптації, спілкуванні.

які результати я отримаю?
Точно знати, що відбувається з вашою дитиною, і зробити максимум, щоб запустити його мова — це мегарезультат. Я говорю так, тому що бачила трансформацію мам зі стану втоми і тривожності в ресурсних жінок з палаючими очима. Я чула перше: "Мамо, я тебе люблю!"(Мама, а ми візьмемо котика? теж))) від дітей, у яких були тільки звуки. Я знаю, яка це цінність-здоров'я маленької людини і його адекватний рівень розвитку, знаю це по своїй ладі і по іншим дітям, з якими працювала.

https://privatelink.de/?https://vk.com/@deti_kaleidoscope-vash-rebenok-zagovorit
 
Угорі