Що нового?

Придбаний Нейромережі для відео (Ольга Мороз)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 12000 ГРН
Учасників: 0 з 40
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 312 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Нейромережі для відео

Навчіться робити захоплюючі відео у нейромережах, генерувати ідеальні статичні кадри, працювати з персонажами та аватарами. Це неймовірне відчуття – створювати нову реальність. Записатись можна до кінця липня.

Для кого цей курс
Для представників
креативних професій
Якщо ти дизайнер, ілюстратор, фотограф, SMM-ник, робиш відео, рекламу або навіть кіно, то ти дуже крутий. А з цим курсом станеш просто зіркою, опануєш нові техніки та інструменти, посилиш портфоліо, а може навіть підвищиш чек (це не обіцянка).

_

Для нехудожників,
які в душі художники
Якщо ти творча натура, маєш купу ідей, але не володієш інструментами, щоб втілити своє натхнення, то нейромережі — це то, що тобі треба. Вони допоможуть тобі виражатись, знайти свій стиль та естетику, робити речі, про які раніше можна було тільки мріяти. Ти зможеш монетизувати це вміння або просто насолоджуватись творчістю.

_

Для тих, хто вже працює
в нейромережах
Погодься, дізнаватись чужі воркфлоу це дуже корисно. Ти точно знайдеш тут багато корисного, адже я не просто розказуватиму там щось про нейронки, а покажу свої власні техніки. Впевнена, вони тебе здивують.

Програма


01 Генерація зображень
Навчимось генерувати зображення від початкового рівня до складних технік, декомпозиції кадру та генерації консистентних персонажей. Midjourney: реєстрація, промптинг, основні параметри, стилі, промтинг по референсам, декомпозиція через форматування, інструменти аутпейнтінгу, інпейнтінг, персонаж. Огляд популярних сервісів для генерації зображення під різні задачі: Dall-e, Leonardo, Stable Diffusion. Інструменти постобробки.


02 Генеративні інструменти відео
Покажу на реальних прикладах, як вижати з них реалістичний рух, подивимось налаштування, про які не всі знають. В програмі: Runway, Kling, Luma, Pika та багато інших сервісів.


03 Stable Diffusion
Поставимо локально або будем працювати через хмару. Проведу за ручку через шайтан-інтерфейс та складні налаштування, зробим анімацію та стилізацію відео в Deforum.

04 Створення АІ-Аватара
Покажу, як створити вигаданого аватара або власного клона. Розкажу техніки, як працювати зі згенерованими аватарами, щоб вони були цікавіші, аніж просто розмовляюча голова.


05 Додаткові інструменти

Розглянемо генерацію музики, голосів та інструменти для апскейлу відео.


06 Монтаж
Навчимось робити згенеровані відео динамічними та цікавими: огляд програми Capcut, динаміка за допомогою монтажу, принципи монтажу, ключові кадри, маскування, саунд-дизайн.


МК Пошук власного стилю
Серія живих лекцій від режисерки українського телебачення та людини з неперевершенним художнім смаком, на яких будемо розбирати «відео поезію», вчиться перетворювати сенси на образи, збирати ідеї в нарратив, генерувати нестандартні ідеї, а потім картинки, помацаємо трохи свою «тінь», пошукаємо свій стиль, а також замислимося хто наш ідеальний глядач.

Хто викладає


Привіт, мене звати Ольга Мороз, я буду розповідати та показувати тобі, як створювати відео у нейромережах. Знаєш, я не капець яка гура, не якийсь CEO Fuonder Mega Super Group LTD і навіть не відкрила 15 бізнесів по всьому світу. Я просто роблю свою роботу та маю багато чого розказати.

Я роблю свою роботу професійно, бо мій АІ-аватар і згенерований контент за півроку зібрав більше 10к підписників в Інстаграмі, про Даринку писали в українському глянці. Я працюю над цікавими справжніми проектами. А ще я виграла український хакатон по АІ-відео. Якщо хочеш дізнатись, як роблю я, і навчитись робити не гірше, то приходь на курс. Буде класно.

https://ai-video.sendpulse.academy/potik-2
 
Угорі