Що нового?

Придбаний [Неоглори] Практика Яншен Чжуцзигун

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1796 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 98.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
до уваги чоловіків і жінок, які хочуть насолоджуватися здоровим і щасливим життям у будь-якому віці. Дізнайтеся ... "як повернути стан молодості". Нарешті ви зможете заповнити витрачену за роки життя енергію, повністю відновити фізичне здоров'я і повернути своєму організму то пікове фізіологічний стан, яке було у нього в молодості ... 8-кроковий трансформаційний тренінг професора Ху Сяофея, який допоможе вашому організму:
  • повернути той піковий фізіологічний стан, який був у нього в молодості...
  • заповнити витрачену за роки життя енергію ...
  • відновити здоров'я ...
  • поліпшити функції всіх органів і систем життєдіяльності
    Покроковий трансформаційний тренінг професора Ху Сяофея, який складається з чотирьох модулів.
Дозвольте розповісти, що Ви отримуєте в кожному модулі.
  • Модуль 1. Секрети і принципи практики "Яншен Чжуцзигун"
у цьому модулі ви дізнаєтеся багато секретів, завдяки яким практика Яншен Чжуцзігун сприяє повному відновленню здоров'я і попереджає розвиток різноманітних захворювань.

Після завершення даного модуля ви будете знати, як закласти основу для довгого і здорового життя. У вас будуть всі знання і розуміння для цього. Так як всі елементи практики базуються на принципах традиційної китайської медицини, то ви зможете відразу ж почати отримувати миттєву користь для свого здоров'я і довголіття.
  • Модуль 2. Практика "Яншен Чжуцзігун" в положенні стоячи
цей модуль складається з п'яти покрокових відеоуроків з детальним поясненням кожного елемента практики. Ви побачите, що освоїти практику "Яншен Чжуцзігун" не складно.

Тому що всі аспекти практики - робота зі свідомістю, руху, дихання – засновані на наукових принципах. Це безпечна, проста і надійна програма, яка підходить людям будь-якого віку і стану здоров'я.

Китайський мудрець Лао-цзи в своєму знаменитому трактаті "Дао те Цзин" писав: "велика істина осягається легким шляхом".

Іншими словами, чим простіше будь-яка річ, тим ясніше в ній відображені закономірності і тим простіше її зрозуміти. Це так званий принцип "істина вміщується в одній фразі, брехня не влазить і в десять тисяч книг".

Ось чому після завершення даного модуля ви зможете дуже швидко вивести своє здоров'я на новий рівень.
  • Модуль 3. Практика "Яншен Чжуцзігун" в положенні сидячи
цей модуль складається з 10 простих і легких в освоєнні відео-уроків, які дозволять вам дуже швидко освоїти практику "Яншен Чжуцзігун" в положенні сидячи.
  • Модуль 4. Ваша Самостійна Практика разом з професором Ху Сяофеєм
бонуси:
Подарунок №1: подарункове повнокольорове видання книги професорів Пекінського університету спорту Чжана Гуанде і Ху Сяофея "Яншен Чжуцзігун. Мистецтво плекання життя: практика закладання основи".

Подарунок №2: Два повнокольорових постера
Продажник:
https://privatelink.de/?https://lp.neoglory.ru/zhujigongb/
 
Угорі