Що нового?

Придбаний NEURO-HACKING "Золото". Активація Зв'язків (Денис Борисов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1931 ГРН
Учасників: 1 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 143.4 ГРН
7%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 84260



попереднє замовлення на навчальні матеріали 2019 року
1. Навіщо мені ці навчальні матеріали?
Для того щоб отримати "прокачаний" мозок, сприйняття і значно поліпшені аналітичні здібності. За допомогою яких ви зможете ефективніше змінювати свою дійсність (тому що для успіху в цьому житті важливі нейронні зв'язки, а не м'язи). Крім того, у вас принципово зміниться рівень усвідомленості і вбирання інформації. Зросте когнітивне сприйняття, розуміння будь-якої інформації і здатність до навчання. Ви будете все "хапати на льоту", а інші люди почнуть здаватися повільними і сонними.

2. Коли я побачу результат?
Ви отримаєте результат від тренування мозку істотно швидше, ніж результат від тренування м'язів. Багато в чому тому що мозок, а не м'язи, це наша фішка як виду. Помітні поліпшення в сприйнятті і швидкості мислення, з мого досвіду, наступають вже в перший місяць-два роботи. Через 2-6 місяців у ряду практикуючих виходить активувати те, що я називаю "режим Бог".

У якийсь момент з свідомість спадає" пелена низької усвідомленості " і людина починає відчувати що все навколо Сонні і повільні. Коли це сталося зі мною, то я звернув увагу на розширився потік інформації з навколишнього світу (положення і переміщення людей навколо, тріщини на тротуарній плитці, міміка і напрямок поглядів перехожих, прогноз ситуації через 10-20-30 секунд і т.д.). З'явилося відчуття легкості, швидкості і розуміння. Я став легко запам'ятовувати і осмислено відтворювати великі шматки тексту. Це складно пояснити. Але після подібного досвіду людина починає отримувати набагато більше задоволення від вправ і практик спрямованих на розвиток мозку.
https://privatelink.de/?https://www.fit4life.ru/books/neurohacking/brain.htm
 
Угорі