Що нового?

Придбаний Нездара Ргофото. Самостійний (Юлія Бездар)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11026 ГРН
Учасників: 0 з 68
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 168.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

про автора курсу:
Привіт! Мене звати Юля Бездар, і я-практикуючий фотограф з 5-річним стажем. Завдяки фотографії я:
  • почала подорожувати і побувала в більш ніж 30 країнах
  • переїхала з Новокуйбишевська у власну квартиру в Сочі
  • З першого року роботи фотографом вийшла на заробіток 300 тис. рублів на місяць
  • працюю з різними відомими брендами, блогерами і
  • моделями
  • займаюся улюбленою творчою справою, від якої у мене горять
  • очі
хочеш так само?
  • ви плануєте зробити перші кроки в професії, але не розумієте, як налаштувати камеру, як працювати з моделлю і де шукати клієнтів.
  • ви вже дещо вмієте, знімаєте і обробляєте фото, але незадоволені своїм заробітком і хочете вийти на новий рівень.
  • ви розумієте, що не живете життям своєї мрії, хочете освоїти творчу професію і вирватися з сірих буднів.
  • дізнаєтеся, як правильно налаштовувати камеру для різних умов
  • зрозумієте, як підбирати модель на зйомку, локацію і реквізит для отримання крутого результату
  • Навчіться основам фотографії, зможете бачити кадр
мій авторський курс підійде:
  • новачкам
  • Фотографам
  • творчим людям
я знаю, що вам зараз страшно.
Страх-це нормальна реакція на якісні зміни в житті.

зараз ви боїтеся:
  • своєї недосвідченості. " я зовсім не вмію знімати і не впевнений, що у мене вийде!". Наш курс-практичний, і якщо ви будете виконувати всі завдання, то не почати знімати і поповнювати портфоліо буде просто неможливо!
  • засудження з боку близьких і друзів. ми знаємо, що це таке - починати без схвалення з боку рідних. На курсі Ви отримаєте потужну підтримку від однодумців.
  • Не знайти клієнтів. Так, мій курс - не чарівна таблетка і він не приведе клієнтів просто так. Ваш заробіток і те, як ви застосуєте отримані знання, - у ваших руках. Я гарантую якісне навчання, а ви повинні будете докласти зусиль, щоб отримати крутий результат.
  • високої конкуренції. адже фотографів так багато! Так, але ж це не заважає мені бути "тією самою Юлею Бездар"? Знайдіть свій авторський почерк, навчіться просуванню особистого бренду, і скоро клієнти почнуть приходити до вас самі! А ми на курсі Вам у цьому допоможемо.

    • нестабільності. фотографія хороша своєю багатогранністю: якщо спочатку у вас буде недолік в клієнтах, ви завжди зможете заробляти ретушшю, вивченню якої присвячений окремий модуль. Хороші ретушери завжди затребувані!

https://privatelink.de/?https://yuliyabezdar.com/kurs_po_fotografii
 
Угорі