Що нового?

Придбаний [Notion] набір шаблонів Notion Small Business Kit (Modest Mitkus)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1250 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 92.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Найпростіший спосіб почати і керувати своїм малим бізнесом. "Набір для малого бізнесу", що вам потрібно знати і мати в якості успішного власника малого бізнесу.

Таким чином, ви шукаєте найпростіший спосіб почати або керувати своїм малим бізнесом. Що ж, цей комплект розроблений саме для вас. Незалежно від того, чи є ваш бізнес онлайн або оффлайн, Електронна комерція або агентство постачальника послуг ви знайдете цей комплект надзвичайно корисним. Цей комплект керівництва/шаблону управління допоможе вам почати/керувати всім вашим малим бізнесом. Це проста, але практична система, поняття в вбудована, попередньо заповнена питаннями, прикладами, порадами, інструментами і багатьом іншим, що прискорить вашу подорож по малому бізнесу. Це буде кращий друг вашого малого бізнесу і єдиний інструмент; приносячи вам ясність і продуктивність одночасно.

Ваш ідеальний інструмент для керівництва та управління, який допоможе вам почати і керувати своїм малим бізнесом.

Мати свій власний малий бізнес може бути дуже весело, але це також може бути досить стресовим. Є багато речей, які вам потрібно знати, щоб почати свій малий бізнес. Є також багато речей, які вам потрібно мати, щоб керувати своїм бізнесом на регулярній основі. Набір для малого бізнесу Concept-це рішення для всього цього, тому вам не потрібно буде ні про що турбуватися і зосередитися на речах, які мають найбільше значення - вашому бізнесі.

створений для прискорення вашої подорожі по малому бізнесу з більш ніж 40 + готовими шаблонами для вашого малого бізнесу.

Втомилися від пошуку потрібної інформації та інструментів? У цьому комплекті ви знайдете більше 50 шаблонів для малого бізнесу, більше 60 бізнес-питань, більше 50 бізнес-порад, більше 135 бізнес-визначень, більше 60 бізнес-інструментів та інші цікаві речі, готові для вивчення і використання у вашому малому бізнесі.*****
уточніть і визначте найбільш важливі аспекти вашого малого бізнесу, щоб зробити його успішним. Всередині ви знайдете попередньо заповнені приклади, питання, поради, визначення та багато іншого.

Не існує єдиної формули для кожного бізнесу, щоб зробити його успішним. Але є основні важливі аспекти, які потрібно знати, щоб мати більш високий шанс. За допомогою цього набору для малого бізнесу Ви проясните і визначте всі ці важливі аспекти. В результаті у вас буде більш чітке уявлення про ваш бізнес, клієнтів, конкурентів і багато іншого.

керуйте всім своїм малим бізнесом з одного місця. Кожна частина вашого малого бізнесу-маркетинг, фінанси і т. д. охоплена всередині цього комплекту.

Управління малим бізнесом може бути складним, особливо коли Вам потрібно зробити всю роботу самостійно! З цим комплектом у вас буде все необхідне для ведення ефективного і прибуткового бізнесу. Вона включає в себе шаблони для управління фінансами, завданнями, нотатками, соціальними мережами, маркетингом тощо.

Що всередині?

Швидкий старт
****
  • Почніть свій бізнес (для людей, які тільки починають свій бізнес)
  • Розвивайте свій бізнес (для людей, які вже ведуть свій бізнес)
бізнес
****
  • малий бізнес (опишіть свій малий бізнес)
  • клієнти (ідентифікація ваших клієнтів)
  • продукти/послуги (уточніть свої товари/послуги)
  • конкуренти (визначте своїх конкурентів)
  • Маркетинг (уточніть свій маркетинг)
  • Обов'язково (список необхідних речей)
Бренд
****
  • позиціонування (установка позиціонування)
  • Керівництво по стилю (заповніть Керівництво по стилю)
активності
****
  • завдання (управління завданнями)
  • нотатки (керування нотатками)
  • ідеї (розставте пріоритети в своїх ідеях)
  • календар (керування календарем)
  • роздум (роздум про свій прогрес)
  • цілі (відстежуйте свої цілі)
Маркетинг
****
  • планувальник соціальних мереж (управління контентом в соціальних мережах)
  • планувальник кампаній (управління маркетинговими кампаніями)
  • планувальник статей (управління статтями)
  • планувальник розсилки (управління інформаційними бюлетенями по електронній пошті)
  • лід-магніти (керуйте своїми лід-магнітами)
  • список адрес електронної пошти (керування списком адрес електронної пошти)
Фінанси
****
  • Резюме (відстеження фінансової зведення)
  • дохід (відстежуйте свій дохід)
  • витрати (відстежуйте свої витрати)
  • рахунки-фактури (управління рахунками)
  • оцінки (встановіть свої оцінки)
навчання
****
  • поради (вчіться на підказках)
  • визначення (розуміти визначення)
  • інструменти (огляд інструментів)
Інше
****
  • відгуки (збір відгуків клієнтів)
  • паролі (керування паролями)
  • посилання (управління посиланнями)
  • фрагменти електронної пошти (керування фрагментами Електронної Пошти)
  • текстові фрагменти (керування текстовими фрагментами)
що говорять люди?

Олівія Ронан
" напевно, найкраща покупка, яку я зробив для свого бізнесу останнім часом. Я думаю, що це повинно коштувати дорожче, вище всіх моїх очікувань".

Давид Олівейра
я так довго шукав щось подібне. Так щасливий, що можу замінити свій поточний робочий простір чимось дивним на зразок цього.

Угне Наркуте
Модестас, вау! Я не можу повірити, наскільки хороший цей комплект! Я вже відчуваю, що мій бізнес знаходиться на кращому шляху. Величезне спасибі!


Ціна-72 долари США
Пропозиція обмежена за часом: знижка 40% = 43 долари.

<клас div="bbcodeblock bbCodeQuote"> ****** https://privatelink.de/?https://pathpages.gumroad.com/l/notion-small-business-kit
 
Угорі