Що нового?

Набір учасників [Novikov traffic] TNT EDUCATION Арбитраж трафика 8.0 - Обновленный (Максим Новиков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 19000 ГРН
Учасників: 4 з 45
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 439.1 ГРН
9%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
"TNT EDUCATION" Арбитраж трафика 8.0 - Обновленный

Максим Новиков


Ведучий


Програма курсу

Запись 8-го Zoom созвона
Модуль 1. Знакомство с Арбитражём Трафика и нишей Gambling.
Модуль 2. Выбор правильной ПП и оффера
Модуль 3. Антидект Браузеры и прокси.
Модуль 4. Виды аккаунтов Facebook и их фарм
Модуль 5. Принцип работы ПБ внутри ADS manager
Модуль 6. Креативы
Модуль 7. Запуск рекламы на Gambling от А до Я.
Модуль 8. Виды баннов в Facebook и их обход.
Модуль 9. Аналитика и масштабирование.
Модуль Х. Команда и масштабирование
Финальный экзамен



Ціна: 18 990 грн ~496.17 usd

Модулі: 11

Уроки: 88

Мова: Російська

https://novikovtraffic.kwiga.com/courses/tnt-education-arbitrazh-trafika-50-iubileinyi-OYv-beQ
 
Останнє редагування модератором:

ali777

New member
Повторюю - якщо мені треба якась інформація я її активно шукаю, від вас я чекав відповідь не один не два і не три дні - більше тижня (може ще більше).
За цей час, я вже знайшов курс, оплатив і отримав його за 1 день на іншій складчині. Тому якщо я пишу готовий оплатити - я заходжу в той же день по 5 разів дивитись що відповіли, на наступний день заходжу, потім ще. Відповіді нема, я йду шукати далі. Якось виписатись зі складчини оперативно я не знайшов можливості, тут якось воно складно. Зі всіх складчин що я писав готовий оплатити і не оплатив - це 1.
 

ali777

New member
Подивіться історія по складчині туристичний бізнес, ви відповіли мені і дали реквізити на наступний день чи в той же день я все оплатив і все чудово.
 

ali777

New member
А тут просто щоб дати мені реквізити по 2-м складчинам які для мене актуальні ще, говорите що я не оплачую. Дайте просто реквізити та й усе)
 

ASTRAL

Организатор
Дуже не раджу курс, він просто інфоциганський. Багато відгуків у арбітражному комʼюніті про нього негативних. Також "бере в команду", але дає нижчі ставки чім в інших ПП та йще з них бере собі %. Якщо потрібні ПП добрі-напишіть в особисті і я зможу порадити саме українські гемблові ПП
 
Угорі