Що нового?

Придбаний [[Novotech] внутрішня дитина в пошуках батьківської фігури: мати

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 0 з 62
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
базові потреби вашої внутрішньої дитини в батьківській фігурі матері вкрай складно переоцінити. З самого народження в пологовому будинку, а потім в батьківському домі дитина бачить перед очима багато великих фігур, могутніх фігур. Але тільки одна з них здатна дати йому все те, чого він так потребує, і це його мама.
На жаль, велика частина психологічних травм по відношенню до матері формується в самі ранні роки і запобігти їх дуже складно. Починаючи з пологового будинку, коли немовля, лежачи в своєму ліжечку далеко від матері, відчуває себе приреченим, і закінчуючи першими проявами батьківського виховання, коли мати демонструє своєму малюкові, що вона йому не іграшка і буде грати з ним тільки тоді, коли це буде можливим для неї, а дитина сприймає це як зраду.
Намагаючись відродити ідеал батьківської фігури Матері, дорослішаючи, внутрішній дитина продовжує шукати його в своїх партнерах, в психології або релігії, в якійсь ідеї, найчастіше деструктивної. І навіть якщо це "зрада" з боку матері було випадковим або це дитина так сприйняв те, чого не було насправді, воно породжує цілий пласт стійких негативних установок.
  • "Якщо моя мама не прийняла мене таким, яким я є, значить ніхто не зможе прийняти мене"
  • "щоб уникнути повторення болю, мені потрібно перестати відчувати"
  • "якщо мама не виправдала мого до неї довіри, значить нікому в цьому світі не можна довіряти"
  • "не можна прощати людей"
  • " помилка-це дуже боляче. Потрібно уникати помилок "
  • "щоб сподобатися комусь, потрібно бути хорошим для всіх"
  • і т. д.
цілющий образ матері, що формується в підсвідомості за допомогою даного аудіонастроя, налагодить комунікацію з вашою матір'ю у вашому внутрішньому світі. І тут вкрай цікавий момент! Багато хто після опрацювання з цим аудіонастроєм починали чути в реальності від своїх матерів ті слова, яких їм так бракувало в дитячі роки... це ще раз підкреслює важливість опрацювання фігури Матері, причому навіть якщо її вже немає в живих - адже не вона, а її образ як батька у вашій підсвідомості впливає на ваші рішення в дорослому житті.
А ось послання, які наші користувачі найчастіше отримували від своїх мам (вони ж і одні з ключових цілющих установок в образі матері):
  • "ти можеш займатися тим, що тобі подобається"
  • "ти не один у цьому світі"
  • "я вірю в тебе"
  • "Не бійся"
  • "ти маєш право реалізовувати свої бажання"
  • "можна не намагатися подобатися і догоджати іншим"
  • "можна робити помилки"
  • "ти можеш говорити про свої почуття"
  • "У тебе Свій шлях, і я тебе підтримую"
  • "ти набагато краще, ніж ти думаєш про себе"
  • "не забувай радувати себе і жити із задоволенням"
цей аудіонастрой виявиться вкрай корисним для кожного. Ваші неусвідомлювані дитячі рішення зможуть помінятися і ви станете трохи більше творцями власного життя!
https://privatelink.de/?http://nova-tech.store/внутренний-ребенок-в-поисках-родительской-фигуры.-мать.html
 
Угорі