Що нового?

Набір учасників [nutritionist4you] здоровий кишечник. 1 група (Мілана)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 538 ГРН
Учасників: 2 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.5 ГРН
8%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Курс"здоровий кишечник"
Ні, це не про депаразитацію, а саме про здоров'я всього кишечника, про шлунково-кишкового тракту! Це моя інтерпретація 4R програми.

Здоров'я шлунково - кишкового тракту-це фундамент здорового організму. Яким би не був діагноз, які б симптоми не турбували людину, корінь проблеми в шлунково-кишковому тракті. Звідси розвиваються дефіцити, тут з рівноваги виходить патогенка і починає впливати навіть на мозок, тому кишечник називають другим мозком, а іноді навіть і першим, тут розвивається гормональний дисбаланс і, звичайно, імунітет теж тут, як і наш настрій.

⛔ Кому не підходить:
  1. вагітним і годуючим жінкам. Хоча в разі останнього завжди треба зважувати" за "і" проти"️️, так як, наприклад, паразитоз передається з молоком + зустрічала випадки дерматиту, які моментально проходили при скасуванні ГВ і невеликої корекції для дитини;
  2. важкі діагнози (вирішується індивідуально);
  3. точно не підходить нерішучим і тим, хто в страху.

✅ Кому обов'язково треба проходити цей курс:
  1. Підготовка до вагітності (особливо жінці, а й чоловікові);
  2. алергія в будь-якому її прояві, яка, як правило, є псевдоаллергией, а саме, реакцією на паразитоз;
  3. шкірні проблеми (АТ, екзема та ін.);
  4. специфічний запах поту, втома, мігрені та ін.;
  5. зайва вага;
  6. проблеми з шлунково-кишкового тракту (від неприємного запаху з рота до анального свербіння + все, що завгодно на відрізку між двома цими отворами);
  7. і багато інших станів.

Курс умовно розбитий на 4️⃣ етапи

  1. Підготовка. Робота з кислотністю шлунка, жовчовідтоком, підтримка підшлункової залози, нирок і печінки.
  2. Антипротокол. До складу використовуваних добавок входять і противірусні компоненти, і антибактеріальні, і протигрибкові + це гіркоти, відповідно, ми працюємо і над желчеоттоком в тому числі.
  3. Очищення кишечника і лімфоочищення.
  4. Заселення і загоєння стінок кишечника.
1 група
На пошту Ви отримуєте 2 альтернативні програми. Цей варіант підходить тим, кому потрібна тільки схема-план.
Запис в дірект
https://www.instagram.com/p/CSBLfvRIpE5/
 
Угорі