Що нового?

Придбаний [NY school] портрети олівцем для початківців (Наталія Юршина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1835 ГРН
Учасників: 0 з 48
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 39.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

606

Це базовий курс для тих, хто нічого не вміє, але хоче навчитися писати круті портрети олівцем з високим ступенем схожості.

Мені важливо, щоб ви реально навчилися малювати будь-який портрет, а не змальовувати за викладачем. Щоб ви розуміли всі етапи і структуру, а після курсу змогли самі намалювати будь-який портрет по фотографіях.

Тому, в курсі я максимально намагаюся заглибитися в пояснення кожної деталі і буду показувати на практиці, як зробити ту чи іншу частину в портреті.

вам однозначно підійде курс, якщо:

1. Ви ніколи не пробували писати портрети і хочете "з нуля" навчитися писати по фотографіях Ваших рідних: чоловіка, дітей або подруги;

2. Вже пробували, але вийшло погано і тепер ви боїтеся братися за це знову. Вам потрібен досвідчений наставник, з яким точно вийде ідеально;

3. Ви вже пишете портрети, але виходить не красиво і не схоже, і ви відчуваєте, що не знаєте базової теорії і хочете поліпшити навик;

4. Ви ніколи не тільки не писали портрети, але і не малювали олівцем;

Тому, я без краплі краплі сумнівів, обіцяю вам, що на курсі, під моїм чуйним керівництвом, ви з легкістю вже через кілька тижнів освоїте всю "базу" і намалюєте ваш перший портрет, навіть якщо ви ніколи не тримали олівець в руках.

Курс триває 2 місяці.

Курс збудований у форматі спринтів (поетапної подачі інформації). Уроки відкриваються по одному в тиждень (відпрацьовуємо одну техніку в тиждень) і проходять на навчальній платформі. Уроки можна дивитися з будь-якого пристрою: комп'ютер, планшет, телефон.

Погодьтеся, це зовсім не висока ціна за ті безцінні емоції, які ви отримаєте, коли почуєте захоплений відгук вашої коханої людини, коли покажете йому його портрет

Нагадую, що до курсу йдуть бонуси:
  1. Модуль " емоції в портреті. Посмішка на прикладі жіночого портрета";
  2. Модуль "альтернативні матеріали".
Детальний опис цих уроків будуть в програмі, але я вам точно скажу, що ви не повинні їх пропустити!

вступ — Вивчаємо матеріали і техніки. Штрихування і створення тону.
Розбір основних матеріалів
На цьому уроці ми знайомимося з основними матеріалами для графічних портретів, такими як:

- олівець

- вугілля

- сепія

- соус


Вивчаємо особливості і склад кожного матеріалу, які фірми краще, скільки коштує і Де купити. Знайомимося з папером для малювання: яка підходить для сухих матеріалів, в якій техніці працювати.

Як працювати матеріалами
На цьому уроці вивчаємо різні види штрихування і вчимося створювати тон.

Перед цим підготуємо олівці до роботи: як правильно точити олівці канцелярським ножем, а не точилкою. Навіщо це потрібно?

Практичне завдання на відпрацювання штриха олівцем, а також Тонування сухими матеріалами: вугілля, сепія, соус. Дуже важливо на практиці зрозуміти відмінності матеріалів, відмінності олівців за ступенем м'якості, щоб в подальшому правильно підбирати олівець для певного етапу портрета.

Урок 1. Пропорція. Схема. Базова частина.
На цьому уроці ми вивчаємо основні ракурси портретів: найпопулярніші і правильні з точки зору композиції на аркуші. Навчимося робити правильну композицію.

Познайомимося з основами побудови особи в графіку (олівці). Вивчимо всі пропорції і взаємодії частин обличчя. Побудуємо каркас особи, спираючись на типову схему. Це дуже важлива тема-фундамент знань для малювання портретів як у графіці, так і в живописі.

Також визначимо межу між передньою і бічними частинами особи, так як у них буде різна тональність.

Урок 2. Череп людини.
На цьому уроці ми розглянемо макет черепа людини, щоб краще розуміти конструкцію особи. Намалюємо основну схему черепа в анфас і профіль. Цей урок необхідний для більш глибокого розуміння форм обличчя, а також глибини розташування окремих частин обличчя.

Урок 3. Частини обличчя в олівці.
Малюємо губи
Розберемо основну конструкцію губ: м'язи, обсяг, напрямки. Намалюємо різні форми губ в олівці.

Малюємо око
Розберемо основну конструкцію очей: розріз, форма, обсяг, повіки. Намалюємо різні форми очей в олівці.

Малюємо ніс
Розберемо основну конструкцію носа: ширина, форма, обсяг ніздрів. Намалюємо різні форми носа в олівці.

Урок 4. Портрет дівчини
На цьому уроці ми намалюємо портрет дівчини по фотографії. Для основи може бути використано будь-яке фото, але бажано на початковому рівні брати фотографію дівчини, так як це вважається більш легкою темою, щодо портрета чоловіка або людей у віці.

Створимо гарний ненав'язливий фон, щоб він доповнював портрет і був з ним пов'язаний тонально.Урок 5. Портрет дитини Особа дитини має дещо інші пропорції, щодо особи дорослої людини. А також немовля і дитина старшого віку відрізняються один від одного.

На цьому уроці ми намалюємо портрети дітей по фотографії. Для основи може бути використано будь-яке фото в хорошій якості і при хорошому освітленні.

Розберемо різницю між портретами дітей і дорослих, а також виділимо особливості малювання немовляти і підлітка.Урок 6. Портрет чоловіка
Портрет чоловіка від портрета дівчини часом відрізняється трохи більшим рівнем складності, так як чоловіча форма обличчя трохи більш груба, незграбна, а новачкам це дається складніше, ніж рівні гладкі форми. Також наявність бороди або щетини на обличчі ускладнює процес.

На цьому уроці ми намалюємо портрет чоловіка по фотографії. Для основи може бути використано будь-яке фото, але бажано, щоб на фото був хороший світло, а також сама фотографія в хорошій якості.Урок 7. Портрет літньої жінки або чоловіка
Зморшки багатьох лякають не тільки в житті, але і в портреті!

Чим більше зморшок на обличчі і контрастних плям, тим складніше його намалювати. Та й самі зморшки потрібно малювати правильно, щоб відчувалася їх глибина і обсяг.

На цьому уроці ми намалюємо портрет дорослої жінки по фотографії. Для основи може бути використано будь-яке фото в хорошій якості.БОНУС за повну ОПЛАТУ №1 — емоції в портреті. Посмішка на прикладі жіночого портрета
Емоція-посмішка на прикладі жіночого портрета. Принцип відтворення посмішки для всіх приблизно однаковий. (один урок)

Посмішка-це завжди прекрасно! Коли людина посміхається, ми відчуваємо його позитивний настрій, та й багато фотографій ми робимо з посмішкою. Але як же її намалювати? Як насправді передати прекрасну добру посмішку, а не злий оскал (що найчастіше вийдуть, коли не знаєш правил)?

На цьому уроці ми намалюємо портрет дівчини з посмішкою. Поговоримо про анатомію особи, щоб зрозуміти, які саме лінії побудови нам дають красиву посмішку. Для основи портрета можете взяти будь-яке фото, але важливо, щоб воно було в хорошій якості.БОНУС за повну ОПЛАТУ №2-альтернативні матеріали
Чи є альтернатива простому олівцю? - Так!
Часто портрети малюють сепією, соусом, вугіллям, сангіною. Про якісь матеріали ви, можливо, знали. На цьому уроці ми розберемо основні техніки роботи цими сухими матеріалами, а також підберемо папір, яка ідеально підходить під кожен матеріал.

І, звичайно, намалюємо прекрасний портрет, на якому розберемо етапи, техніки та особливості малювання сухим матеріалом.


https://vk.com/ny_school6?w=wall-170056166_84248
 

Вкладення

  • 69.2 Кб Перегляди: 0
Угорі