Що нового?

Придбаний [Облік без турбот] 6-ПДФО з азов на практичних прикладах в 1С (Ольга Шулова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 916 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 45.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
в ході майстер-класу розглянуто відображення в 6-ПДФО:
  1. нарахованої та виплаченої заробітної плати (у т. ч. поговоримо про часткову виплату та затримку зарплати)
  2. лікарняних і відпускних виплат
  3. різних премій і матеріальної допомоги
  4. розрахунку при звільненні
  5. виплат за договорами ЦПХ
  6. авансу, виплаченого в останній день місяця або пізніше
  7. популярні помилки, які допускають користувачі 1С при роботі з кожним з перерахованих нарахувань
Рік випуску: 2020 р

що являє собою майстер-клас:
4 відеоуроки загальною тривалістю 2 години
Тільки практика в 1С, ніяких слайдів і зайвих слів

розглянемо відображення в 6-ПДФО:
  • нарахованої та виплаченої заробітної плати (у т. ч. поговоримо про часткову виплату та затримку зарплати)
  • авансу, виплаченого в останній день місяця або пізніше
  • лікарняних і відпускних
  • різних премій і матеріальної допомоги
  • розрахунку при звільненні
  • оплати за договорами ЦПХ
практичні приклади розглянуті в програмах:
1С: Зарплата і Управління персоналом Ред. 3.1
1С: бухгалтерія підприємства ред. 3.0​

Ольга Шулова - я вирішила зняти цей курс, тому що відмінно розумію, як потрібні навчальні матеріали від практикуючих фахівців 1С, які кожен день вирішують завдання клієнтів, стикаються з величезною кількістю практичних нюансів і знають пристрій програм "по гвинтиках".

  • У сфері впровадження та супроводу 1С я працюю більше 10 років, щиро намагаючись бути максимально корисною для своїх клієнтів. Встановлювала, допрацьовувала і налаштовувала програми 1С, проконсультувала величезна кількість людей, а зараз на підставі отриманого досвіду створюю курси, які допомогли вже тисячам бухгалтерів і користувачів 1С.
  • У кожному відеокурсі для мене дуже важливо не просто пояснити механічну послідовність дій, а й навчити слухачів розуміти програму, застерегти від помилок і розповісти, як перевірити правильність ведення обліку на різних етапах роботи.
  • А ще я щиро люблю те, чим займаюся, і дуже хочу показати нашим слухачам, що ведення обліку в 1С може бути легким і приємним.
https://privatelink.de/?https://учетбеззабот.рф/1c/6ndfl/
 
Угорі